نمناک ورزشفوتبال تاریخ رسیدگی به پرونده سردار آزمون
سردار آزمون ، فدراسیون جهانی فوتبال
باشگاه روبین کازان روسیه از سردار آزمون بازیکن ملی پوش کشورمان شکایت کرده بود و تاریخ رسیدگی به این شکایت توسط فیفا مشخص شد.
تاریخ انتشار : 26 دی 1395

شکایت باشگاه روبین کازان از سردار آزمون

وکیل حقوقی سردار آزمون و باشگاه روستوف روسیه از ارسال شکایت رسمی از روبین کازان به فدراسیون فوتبال روسیه و فیفا گفت. در پرونده های نظیر اختلاف های قراردادی و ویزای بازیکنان خارجی باید روال قانونی و تعیین شده ای را طی کرد. شکایت باشگاه روستوف از روبین کازان به فدراسیون فوتبال روسیه و فیفا ارسال شد. فیفا قرار است به این شکایت رسیدگی کند و تاریخ رسیدگی به شکایت از سردار آزمون مشخص شده است.

فدراسیون جهانی فوتبال(فیفا) روز گذشته نامه ای را به باشگاه روستوف فرستاد و سردار آزمون، مهاجم ملی پوش کشورمان را دعوت کرد تا در جلسه شورای حل اختلاف فیفا در تاریخ 30 دی ماه حاضر شود.

یوری زایتسف، وکیل باشگاه روستوف روسیه در مصاحبه با سایت ورزش روسیه گفت:روز گذشته فکسی را از فیفا دریافت کردیم. قرار شد که پرونده آزمون با روبین کازان در تاریخ 19 ژانویه(30 دی ماه) بررسی شود. در این جلسه طرفین حضور نخواهد یافت و تنها اسناد و مدارک مورد بررسی قرار می گیرند.

 

 سردار آزمون

تاریخ رسیدگی به شکایت از آزمون توسط فیفا مشخص شد

باشگاه روبین کازان روسیه پیش از این علیه آزمون شکایت کرده بود و مدعی شده بود که ستاره ایرانی قراردادش را با این باشگاه نقض کرده و قراردادی غیرقانونی با روستوف امضا کرده است.

تاریخ رسیدگی به پرونده سردار آزمون

تاریخ رسیدگی به پرونده سردار آزمون
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از افکارنیوز/ی
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف