نمناک اخباراقتصاد آخرین وضعیت پرونده پدیده شاندیز و میزان
پرونده شاندیز و میزان ، پرونده شاندیز
معاون وزیر اقتصاد در خصوص آخرین وضعیت “پرونده شاندیز و میزان” توضیحاتی ارائه کرد. در ادامه جزئیات پرونده پدیده شاندیز و موسسه مالی اعتباری میزان را ملاحظه می فرمائید.
تاریخ انتشار : 17 شهریور 1394

آخرین وضعیت پرونده شاندیز و میزان

مععاون وزیر اقتصاد درباره پرونده شاندیز و میزان اظهار داشت:صندوق توسعه ملی طی چند سال گذشته 75 میلیارد دلار دریافتی داشته است.
عضو هیئت نظارت صندوق توسعه ملی افزود:در این راستا 30 میلیارد دلار تسهیلات ارزی و ریالی از سوی صندوق پرداخت شده است و هم اکنون تقریبا 40 میلیارد دلار در صندوق وجود دارد.

وی ادامه داد:البته برخی از پروژه ها که ارائه شده مسدودی اعلام شده است، یعنی پروژه ها مقدماتی ارائه و بررسی های لازم روی این پروژه ها انجام شده است، به بانک مرکزی اعلام شد که این وجوه را تا زمان تصویب نهایی بلوکه کند و پس از تصویب نهایی پول پرداخت شود.

مدیرعامل سازمان حسابرسی تصریح کرد:به طور کلی آنچه که پرداخت نشده 40 میلیارد دلار است ولی امکان دارد بخشی از آن مسدود شده باشد.

علی اکبر سهیلی پور در خصوص بررسی حسابهای شرکت های متخلف نیز گفت:باید به سازمان حسابرسی از سوی مقام قضایی یا بانک مرکزی رسیدگی به پرونده ارجاع شود.

معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی افزود:در این راستا بخشی از رسیدگی ها به پدیده شاندیز انجام شده و گزارشاتی ارائه شده است.

سهیلی پور ادامه داد:در عملیات بیمه توسعه نیز تخلفاتی مشاهده شد که در حال بررسی پرونده این شرکت هستیم.

مدیرعامل سازمان حسابرسی در خصوص رسدیگی به پرونده موسسه مالی و اعتباری میزان گفت:رسیدگی به این پرونده به سازمان حسابرسی ارجاع نشده است.

پرونده شاندیز و میزان ، آخرین خبر از پدیده شاندیز و موسسه میزان

آخرین وضعیت پرونده پدیده شاندیز و میزان
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 14
برگرفته از بولتن نیوز - /م
این مطلب مفید بود ؟ 8 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف