نمناک فرهنگ و هنرچهره ها پرویز فلاحی پور بازیگر شهرزاد از بیمارستان مرخص شد
پرویز فلاحی پور ، پرویز فلاحی پور بازیگر
پرویز فلاحی پور بازیگر سریال شهرزاد که چند روز پیش به علت سکته در بیمارستان بستری بود ، با بهبود حالش از بیمارستان مرخص شد.
تاریخ انتشار : 1 مرداد 1396

آخرین وضعیت جسمانی پرویز فلاحی پور

پرویز فلاحی پور بازیگر سریال شهرزاد چندروز پیش در مسیر رفتن به لوکیشن سریال در جستجوی آرامش دچار حمله قلبی شد و فورا به بیمارستان منتقل و چند روزی در آنجا بستری بود . این هنرمند کشورمان با بهبود وضعیت جسمانی اش از بیمارستان مرخص شد.

پرویز فلاحی پور بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون که چند روز گذشته به علت سکته قلبی در بیمارستان بستری بود، درخصوص آخرین وضعیت جسمانی خود گفت:الحمدالله و با کمک خدا این وضعیت سخت را پشت سر گذاشتم. پزشکان می گفتند که اگر پنج دقیقه دیرتر رسیده بودم همه چیز تمام بود و همه چیز به مویی بند بود ولی انگار شرایط به گونه ای شد تا بازهم در خدمت مردم باشم.

وضعیت جسمانی پرویز فلاحی پور روبه بهبود است

وی در همین راستا ادامه داد:خدا را شکر دیروز مرخص شده ام و فعلاً تا یک هفته در خانه استراحت می کنم و بعد از این یک هفته زندگی عادی را دنبال کرده و با قدرت به کار ادامه خواهم داد.

بازیگر سریال شب دهم درباره حضور دوباره اش در سریال شهرزاد تصریح کرد:در حال حاضر شهرزاد به مدت یک هفته تعطیل بوده و تمام گروه به استراحت رفته اند. این مشکل قلبی من هم در پایان فیلمبرداری فصل دوم بوجود آمد.

پرویز فلاحی پور

پرویز فلاحی پور بازیگر سریال شهرزاد

فلاحی پور با اشاره به حضور خود در فصل سوم سریال شهرزاد خاطرنشان کرد:به امید خدا با بهبود شرایط عمومی ام به این سریال بازگشته و فصل سوم را با قدرت بیشتری به ایفای نقش خواهم پرداخت.

گفتنی است پرویز فلاحی پور هفته گذشته هنگام حضور در لوکیشن بیمارستان نفت برای بازی در سریال "در جست وجوی آرامش" دچار سکته قلبی شده و همانجا برای انجام عمل آنژیوگرافی بستری شد.

پرویز فلاحی پور بازیگر شهرزاد از بیمارستان مرخص شد

پرویز فلاحی پور بازیگر شهرزاد از بیمارستان مرخص شد
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 4
برگرفته از میزان / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 4 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف