نمناک فرهنگ و هنرچهره ها آسیب دیدگی پرویز پرستویی در بادیگارد
پرویز پرستویی ، ابراهیم حاتمی کیا
پرویز پرستویی بازیگر توانمند سینمای کشورمان روز گذشته در تازه ترین فیلم سینمایی حاتمی کیا دچار سانحه غیر مترقبه شده و از ناحیه دست آسیب دید.

پرویز پرستویی که این روزها مشغول بازی در فیلم سینمایی بادیگارد به کارگردانی ابراهیم حاتمی کیا میباشد در حادثه ای از ناحیه مچ دست دچار آسیب دیدگی شد.

این حادثه تغییری در برنامه های آتی این هنرمند گرانقدر ایجاد نکرده و تمرینات مطابق برنامه از پیش تعیین شده ادامه خواهد یافت.

بازیگران بادیگارد به تدریج درحال معرفی شدن هستند و اخبار شنیده شده حاکی از شروع فیلمبرداری فیلم در روزهای آینده است. اما یک اتفاق، باعث به وجود آمدن حاشیه هایی درباره فیلم شده است.

پرویز پرستویی و ابراهیم حاتمی کیا

پرویز پرستویی، بازیگر نقش اول بادیگارد امروز در یکی از مراحل آماده سازی برای ایفای نقش در حال تمرین با موتور به روی زمین افتاده است و ظاهرا دچار آسیب دیدگی از ناحیه مچ دست شده است. هنوز میزان این آسیب دیدگی به طور قطعی مشخص نشده است.هر چند که سایت رسمی بادیگارد از مرتفع شدن ماجرا خبر داده است و اعلام کرده است که:این حادثه تغییری در برنامه های آتی این هنرمند گرانقدر ایجاد نکرده و تمرینات مطابق برنامه از پیش تعیین شده ادامه خواهد یافت.
 
بازیگران این فیلم عبارتند از :پرویز پرستویی ، مریلا زارعی ، محمود عزیزی ، فرهاد قائمیان ، امیر آقایی ، بهنوش طباطبایی ، دیبا زاهدی ... بدیهی است که طی روزهای آینده بازیگران جدیدی به پروژه اضافه خواهند شد که اخبار حضور آنان از طریق همین سایت به اطلاع علاقمندان و اصحاب رسانه خواهد رسید.

آسیب دیدگی پرویز پرستویی در بادیگارد

آسیب دیدگی پرویز پرستویی در بادیگارد
:
امتیاز : 4 تعداد رای : 5
برگرفته از بادیگارد - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 4 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف