نمناک فرهنگ و هنرچهره ها پست تاثیرگذار پرویز پرستویی در اینستاگرام
پرویز پرستویی ، پرویز پرستویی instagram
پرویز پرستویی یکی از فعال ترین هنرمندان در اینستاگرام اینبار مثل همیشه پستی آموزنده اما با جنسی دیگر سعی کرد پیامش را به دوست دارانش برساند.
بازدید : 5,848 نفر

پست و پیام آموزنده پرویز پرستویی 

پرویز پرستویی از بازیگران فعال در اینستاگرام در پست جدید خود نوشت:

"در یک پارک زنی با یک مرد روی نیمکت نشسته بودند و به کودکانی که در حال بازی بودند نگاه میکردند.زن رو به مرد کرد و گفت پسری که لباس ورزشی قرمز دارد و از سرسره بالا می­رود پسر من است .مرد در جواب گفت :
چه پسر زیبایی و در ادامه گفت او هم پسر من است و به پسری که تاب بازی می­کرد اشاره کرد .مرد نگاهی به ساعتش انداخت و پسرش را صدا زد :... سامی وقت رفتن است .
سامی که دلش نمی­آمد از تاب پایین بیاید با خواهش گفت بابا جان فقط 5 دقیقه . باشه ؟مرد سرش را تکان داد و قبول کرد . مرد و زن باز به صحبت ادامه دادند .
دقایقی گذشت و پدر دوباره فرزندش را صدا زد :سامی دیر میشود برویم . ولی سامی باز خواهش کرد 5 دقیقه این دفعه قول میدهم .مرد لبخند زد و باز قبول کرد . زن رو به مرد کرد و گفت :شما آدم خونسردی هستید ولی فکر نمی­کنید پسرتان با این کارها لوس بشود ؟مرد جواب داد دو سال پیش یک راننده مست پسر بزرگم را در حال دوچرخه­سواری زیر گرفت و کشت .
 
من هیچ­گاه برای تام وقت کافی نگذاشته بودم . و همیشه به خاطر این موضوع غصه می­خورم . ولی حالا تصمیم گرفتم این اشتباه را در مورد سامی تکرار نکنم . سامی فکر می­کند که 5 دقیقه بیش­تر برای بازی کردن وقت دارد ولی حقیقت آن است که من 5 دقیقه بیشتر وقت می­دهم تا بازی کردن و شادی او را ببینم .5 دقیقه­ای که دیگر هرگز نمی­توانم بودن در کنار تام ِ از دست رفته­ام را تجربه کنم.
 
پرویز پرستویی

داستان آموزنده پرویز پرستویی در اینستاگرامش

پست تاثیرگذار پرویز پرستویی در اینستاگرام

پست تاثیرگذار پرویز پرستویی در اینستاگرام
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 30
برگرفته از صفحه شخصی پرویز پرستویی /ن
این مطلب مفید بود ؟ 30 0
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف