نمناک فرهنگ و هنرچهره ها پرکارترین بازیگران تئاتر در سال 95
پرکارترین بازیگر ، علیرضا مهران
علیرضا مهران بازیگر معمای شاه به عنوان پرکارترین بازیگر مرد آثار نمایشی تئاتر در سال 95 معرفی شد.
تاریخ انتشار : 28 اسفند 1395
بازدید : 2,201 نفر

علیرضا مهران پرکارترین بازیگر تئاتر

علیرضا مهران بازیگر شناخته شده در حوزه تئاتر، سینما و تلویزیون که تا به حال در چند سریال مطرح به خوبی دیده شده است، ایفاگر نقش مقام معظم رهبری در این سریال بود.

مجموعاً 598 بازیگر در سال 95 در مجموعه تئاتر شهر و در نمایش هایی گوناگون روی صحنه رفته اند. علیرضا مهران با بازی در نمایش های «حساب پرداخت نمیشه» به کارگردانی کاوه مهدوی در تالار سایه، «دور از دسترس اطفال نگهداری شود» به کارگردانی مهدی پاشایی در تالار سایه، «ساعت بیست» به کارگردانی سید علی موسویان در تالار قشقایی و «اولد سیبروک - اجرا خوانی» به کارگردانی مرتضی برزگر زادگان در تالار قشقایی به عنوان پرکارترین بازیگر مرد نمایش های به صحنه رفته در تالارهای مختلف مجموعه تئاتر شهر طی سال 95 معرفی شده است.

پرکارترین بازیگر

علیرضا مهران پرکارترین بازیگر تئاتر

سروش طاهری با بازی در نمایش های « ساعت های بیست» به کارگردانی سیدعلی موسویان در تالار قشقایی، «خانه پاکیزه»به کارگردانی مانلی حسین پور در تالار چهارسو، «هام» به کارگردانی عباس عبدالله زاده در تالار سایه و پژمان یاوری با بازی در نمایش «سربسته از تهران» به کارگردانی مجتبی کریمی در تالار سایه، «پرواز عمود کبوتر...» به کارگردانی سیما شیبانی در تالار قشقایی، «قطعاتی از ساموئل بکت» به کارگردانی علی اکبر علیزاد در تالار قشقایی در فهرست پرکارترین بازیگران مرد آثار نمایشی تئاتر شهر قرار گرفته اند.

پرکارترین بازیگران تئاتر در سال 95

پرکارترین بازیگران تئاتر در سال 95
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 3
برگرفته از پارس نیوز -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 2 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف