نمناک سرگرمیگوناگون پریناز ایزدیار و نیلوفر پارسا در کنار الاغ! + عکس
پریناز ایزدیار ، نیلوفر پارسا
دو بازیگر زن جوان و تازه کار سینما و تلویزیون، پریناز ایزدیار و نیلوفر پارسا که برای تهیه یک گزارش به دربند رفته بودن عکسی یادگاری با یک الاغ گرفتن که در ادامه میبینید.

پریناز ایزدیار و نیلوفر پارسا دو بازیگر جوان سینما و تلویزیون که به تازگی دربند رفته بودند با یک الاغ عکس یادگاری گرفتند.

پریناز ایزدیار و نیلوفر پارسا در دربند

پریناز ایزد یار درباره این عکس نوشت:امروز صبح هنگام ضبط گزارشی با موضوع حفظ محیط زیست برای برنامه صبح بخیر ایران ، با این کوچولوی بار کش و مظلوم برخورد کردیم ، یک عکس یادگاری هم گرفتیم!

 

نیلوفر پارسا در سریال آوای باران

نیلوفر پارسا با بازی در نقش بیتا دختر بد جنس سریال آوای باران برای اولین بار بار در مقابل دوربین قرار گرفت و در یک سریال پر طرفدار نقش خود را به خوبی بازی کرد.

 

پریناز ایزدیار و مهدی سلوکی در سریال پنج کیلومتر تا بهشت

پنج کیلومتر تا بهشت، اولین سریال پریناز ایزدیار  بود که در ماه رمضان پخش شد. وی در این سریال موفقیت زیادی کسب کرد. او همچنین در فیلم ورود آقایان ممنوع در چند سکانس بازی کرد ولی نسبت به بازی در سریال پنج کیلومتر تا بهشت موفقیت چشمگیری کسب نکرد.

پریناز ایزدیار ، پریناز ایزیار در کنار نیلوفر پارسا

پریناز ایزدیار و نیلوفر پارسا در کنار الاغ! + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
برگرفته از آخر نیوز - / ک
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف