پریناز ایزدیار

پریناز ایزدیار: سگ ها نجس نیستند!

تاریخ انتشار : 28 آبان 1396کد مطلب : 59991تعداد نظرات : 3 نظر
پریناز ایزدیار بازیگر 32 ساله سریال شهرزاد با انتشار پستی در اینستاگرام اعلام کرد سگ ها از نظر او نجس نیستند.

نجس نبودن سگ از نظر پریناز ایزدیار

چند وقت پیش ساره بیات، رضا قوچان نژاد یعنی شوهرخواهرش را مثل پدرش توصیف می کند و مدعی می شود او را نامحرم نمی داند. حالا پریناز ایزدیار هم در صفحه اینستاگرامش نوشته سگ ها نجس نیستند!

پریناز ایزدیار

پریناز ایزدیار بازیگر شهرزاد

هنوز از اظهارنظر جنجالی ساره بیات بازیگر سریال عاشقانه درباره محرمیت زن با شوهر خواهر به خاطر شباهت با دستان پدرزن نگذشته بود (اینجا) که بازیگر سریال شهرزاد و فیلم ابد و یک روز در صفحه اینستاگرام خود نوشته که از نظر او سگ ها نجس نیستند.

ایزدیار با دستاویز قرار دادن حوادث زلزله در کرمانشاه و همیاری سگ ها در یافتن افرادی که زیرآوار مانده اند در صفحه خودش نوشت:

 

پریناز ایزدیار

پست پریناز ایزدیار درباره سگ ها

همین دست و پاهایی که با سنگ و چوب میزنن.... اینقدر توی آوار برای نجات آدم ها تلاش کرده زخم شده. به کسی برنخوره ، این پست به معنای بی اهمیت بودن انسان ها نیست فقط یک یادآوری کوچیکه که یادمون نره سگ ها نه تنها نجس نیستن، بلکه خیلی هم خوب و به درد بخورن.

شایان ذکر است که نجس بودن سگ ها استدلالی برای ناکارآمدی یا عدم استفاده از آنان در جای خود نیست. نکته قابل توجه این است که سگ ها از گونه خاصی در حوادث طبیعی و پلیسی و نگهبانی و ... همواره کاربرد بسیار بالایی داشته و دارند و در مورد سگ هایی نظیر سگ فتاوای مخصوصی نیز وجود دارد اما آنچه سگ را نجس می کند حکم خدا در قرآن و احادیث پیامبر اعظم و امامان معصوم است. 

پریناز ایزدیار: سگ ها نجس نیستند!

2.929
این مطلب مفید بود ؟1712
برگرفته از مشرق - جام /ح
3 نظر به ثبت رسیده است
رضا1396-08-28
سلام خانم ایزدیار حرف شما درسته ولی تو قران نوشته شده که سگ حیوونه نجسیه هر جا هستی موفق باشی
41
مرتضی1396-08-29
ایزدیار بیشتر از خدا می فهمه؟؟!!!
62
علی حسینی1397-01-03
ایشون اصلا بحث نجس بودن و ازردن حیوانات رو قاطی کرده.نجس بودن سگها معنایی غیر از طرد و ازردن سگها رو داره و اینا اصلا ربطی بهم ندارن.اگه سگ نجسه یعنی باید تماس با انها رو رعایت کرد چرا که مضراتی داره برای انسان اما چه بسیار روایاتی داریم که با ترحم به سگی انسانی بخشیده شده.خانم ایزدیار نقشهای فاخری دارند در کارنامشون، در فیلم پنج کیلومتر تا بهشت خیلی تحت تاثیر بازیشون قرار گرفتم احتمالا خودشونم تحت تاثیر اون نقش یا نقشهای دیگر که محتوای مذهبی داشته ،بودن .امیدوارم که دچار غفلت و رویگردانی از اموزه های اسلام عزیز نشوند
30
وبگردی