نمناک اخبارگوناگون جسد فاسد پری دریایی واقعی به ساحل آمد + تصاویر
پری دریایی واقعی ، موجود عجیب دریایی
به گزارش یکی از خبرگزاری های بریتانیا کشف جسد نیمه خورده شده پری دریایی توسط موجودات دریایی به ساحل رسید. این موجود عجیب سر انسان و بدن ماهی دارد.
تاریخ انتشار : 14 مهر 1395

کشف جسد موجودی شبیه پری دریایی:

تا پیش از این تصاویر بسیاری در فضای مجازی با عنوان کشف پری دریایی منتشر شده است که هربار با تکذیبیه متوجه نادرست بودن و یا ساختگی بودن ان شده ایم اما این بار وب سایت MIRROR گزارشی را مبنی بر کشف جسد یک پری دریایی در سواحل بریتانیا منتشر کرد.

کشف پری دریایی

تصویر کشف پری دریایی در ساحل آبهای بریتانیا

آب جسد پری دریایی با سر انسان و بدن ماهی را به ساحل آورد

آب دریا جسد موجودی شبیه انسان با دم ماهی را به ساحل گریت یارموث واقع در بریتانیا آورد تا موج شک و شبهه های ساکنان روی خشکی به وجود پری دریایی در دنیای زیر آب شدت بخشد.در تصاویر مشاهده می کنید که قسمت میانی بدن این موجود تقریبا فاسد شده است اما سر و دم کاملا سالم باقی مانده است. به احتمال قوی بخش میانی بدن موجود عجیب شبیه پری دریایی توسط موجودات دریایی دیگر خورده شده است. این تصویر توسط "پل جونز" گرفته و منتشر و با پیامی برای توضیح آن در فیس بوک به اشتراک گذاشته شده است.

کشف جسد پری دریایی

عکس جسد پری دریایی شبیه انسان با دم ماهی در ساحل 

" پل جونز" نوشت :امروز حین جستجو در ساحل گریت یارموث به جسد موجودی دریایی شبیه پری های دریایی قصه ها برخوردم . با نزدیک شدن به ان به یقین رسیدم که این موجود ساختگی نیست و فاسد شدن قسمتی از بدنش بافت گوشتی داخل جسمش را نشان می داد که حاکی از جان دار بودن آن بود. بافت بدنش همانند ماهی ترکیبی از پوست و پولک به رنگ تیره بود.

 جسد خورده شده پری دریایی

جسد نیمه خورده شده پری دریایی در ساحل گریت یارموث

جسد فاسد پری دریایی واقعی به ساحل آمد + تصاویر

جسد فاسد پری دریایی واقعی به ساحل آمد + تصاویر
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 140
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 117 23
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف