نمناک ورزشفوتبال پر درآمدترین بازیکنان و سرمربی فوتبال جهان
پر درآمدترین بازیکنان ، پر درآمدترین بازیکنان فوتبال
در ارزیابی که مجله مشهور فرانس فوتبال انجام داده آقای خاص در کنار ستاره آرژانتینی بارسلونا به ترتیب عنوان پردرآمدترین سرمربی و بازیکن را به خود اختصاص دادند.

پر درآمدترین بازیکنان و سرمربی فوتبال جهان

مجله فرانس فوتبال که همیشه آمار و ارقامی در رابطه با ارزش بازیکنان و درآمد آنها رائه می کند این بار به سراغ درآمد سالانه بازیکنان و سرمربیان فوتبال رفته که آمار عجیبی را ارائه داده است.

بنا بر آمار مجله فرانس فوتبال مسی با افزایش 9 میلیونی درآمدش نسبت به سال گذشته با 74 میلیون یورو در صدر پردرآمدترین بازیکنان جهان قرار دارد. رونالدو با افزایش 13 میلیون و 400 هزار یورویی در آمدش از سال گذشته با 67 میلیون و 400 هزار یورو در رده دوم قرار دارد. نیمار ستاره برزیلی نیز با افزایش 7 میلیون یورویی درآمدش نسبت به سال گذشته با 43 و نیم میلیون یورور رده سوم قرار دارد.

خوزه مورینیو

اما این مجله آمار عجیبی را در زمینه پردرآمدترین سرمربی ارائه داده است زیرا ژوزه مورینیو سرمربی اخراج شده چلسی که اکنون تیمی ندارد با درآمد سالیانه 24 میلیون یورو بالاتر از پپ گواردیولا و فابیو کاپلو قرار دارد.

پر درآمدترین بازیکنان و سرمربی فوتبال جهان

پر درآمدترین بازیکنان و سرمربی فوتبال جهان
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 11
برگرفته از برترینها/م.ن
این مطلب مفید بود ؟ 11 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف