نمناک اخبارپزشکی و سلامت پزشک قلابی 10 میلیون گرفت تا فلج کند
پزشک قلابی ، پزشک
دو مرد ویلچر نشین برای شکایت از پزشک قلابی وارد اداره اگاهی شدند . پزشک معالج با استفاده از دهها تزریق و داروهای دست ساز آنها را فلج کرده بود.
تاریخ انتشار : 29 اردیبهشت 1395

پزشک قلابی در تربت جام

چند روز قبل دو مرد که روی صندلی چرخدار نشسته بودند به اداره آگاهی شهرستان تربت جام رفته و از پزشک معالج شان شکایت کردند. آنها گفتند مدتی قبل به علت یک تصادف شدید گرفتار بیماری جسمی و روحی شدیم. بعد هم به پیشنهاد یکی از دوستان با این پزشک آشنا شدیم. 

پس از مراجعه به او و طی چند هفته آقای دکتر (قلابی) در مقابل دریافت 10 میلیون تومان نه تنها حالمان را بهتر نکرد بلکه هر بار با خوراندن داروهای دست ساز و فرو کردن ده ها سوزن در بدن مان باعث شد فلج شویم. 

حالا هم روی صندلی چرخدار نشستیم. پس از این شکایت، کارآگاهان علیرضا – 37 ساله – را دستگیر و از خانه اش مقدار زیادی کپسول های پر شده از خاکستر، تجهیزات تقلبی پزشکی و داروهای دست ساز تقلبی کشف کردند. وی در بازجویی ها اظهار داشت بی سواد بوده و با سوءاستفاده از ناآگاهی مردم، طبابت می کرده است. 

 

 

پزشک قلابی 10 میلیون گرفت تا فلج کند

پزشک قلابی 10 میلیون گرفت تا فلج کند
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از روزنامه ایران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف