نمناک ورزشگوناگون علی دایی انتقادش از حادثه سانحه قطار را پاک کرد
علی دایی ، حادثه قطار تبریز مهد
علی دایی در پست اینستاگرامش به خانواده های داغدار حادثه برخورد قطار تسلیت گفته بود و انتقادی از خطوط حمل و نقل کشور کرده بود که قسمت انتقادش را پاک کرد.
تاریخ انتشار : 6 آذر 1395

علی دایی انتقادش را پس گرفت

علی دایی شب گذشته با انتشار پیامی درگذشت هموطنان در حادثه برخورد دو قطار را تسلیت گفت و برای خانواده های آنها آرزوی صبر کرد.

 سرمربی تیم فوتبال نفت تهران البته بروز این حادثه آن هم در شرایطی که فضای لایتناهی به تسخیر انسان درآمده است را باور نمی کند و بر این عقیده است که با یک عذرخواهی هیچ چیز فراموش نخواهد شد.

علی دایی در پیام تسلیت به خانواده های داغدار حادثه قطار تبریر مشهد ،قسمت انتقاد خودش از سهل انگاری های خطوط حمل و نقل کشور را پاک کرد.

برخورد دو قطار مسافربری در محور سمنان - دامغان، دومین حادثه تلخ در روزهای اخیر بوده که دل هموطنان را به درد آورده است.در پی این ضایعه دردناک، " علی دایی" آقای گل جهان با انتشار پستی در اینستاگرامش ضمن تسلیت به خانواده های داغدار ، نسبت به سهل انگاری خطوط حمل و نقل کشور انتقاد داشت.

علی دایی نوشت:
"درگذشت عده ای ازهموطنان گرامی و مسافران زیارت امام رضا(ع) که صبح امروز در سانحه برخورد قطارها به دیدار حضرت حق شتافتند را به مردم ایران و خانواده های داغ دارشان تسلیت عرض می نمایم.من را در این مصیبت بزرگ شریک غم خود بدانید.
همچنین برای مصدومان و مجروحان این سانحۀ دل خراش آروزی بهبودی دارم.
در سال 2016و در شرایطی که فضای لایتناهی به تسخیر انسان درآمده، این فاجعه برروی زمین باورکردنی نیست.مگر سیستم حمل و نقل ریلی ما به GPSنیست؟ مگر ساعت حرکت قطار ها از هر مبدأ نمی شود؟ به راستی چه کسی پاسخ گوی این بی مبالاتی و خانواده های داغ دیده خواهد بود؟ با یک عذر خواستن این داغ فرامو ش نخواهد شد . کجایی ریز علی خواجوی که به داد مسافران قطارهای ما برسی ؟"
دایی پس از مدتی قسمت انتقادی پیام تسلیتش را پاک کرد.

 
علی دایی

پست انتقادی علی دایی برای حادثه قطار

  
دایی در پست جدیدش اینطور نوشت:
 
"درگذشت عده ای ازهموطنان گرامی و مسافران زیارت امام رضا(ع) که صبح امروز در سانحۀ برخورد قطارها به دیدار حضرت حق شتافتند را به مردم ایران و خانواده های داغ دارشان تسلیت عرض می نمایم.من را در این مصیبت بزرگ شریک غم خود بدانید.
همچنین برای مصدومان و مجروحان این سانحۀ دل خراش آروزی بهبودی دارم."
 
 
علی دایی

علی دایی قسمت انتقادی پستش را پاک کرد

علی دایی انتقادش از حادثه سانحه قطار را پاک کرد

علی دایی انتقادش از حادثه سانحه قطار را پاک کرد
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 11
برگرفته از باشگاه خبرنگاران -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 10 1
برچسب ها :
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف