نمناک ورزشفوتبال پست جنجالی اشکان دژاگه در فیسبوک
اشکان دژاگه ، فیسبوک اشکان دژاگه
در صفحه ی فیسبوک منسوب به اشکان دژاگه عکسی منتشر شده که تعجب بسیاری از طرفداران فوتبال و کاربران شبکه های اجتماعی را برانگیخته است.

در پی انتشار یکی از پست های فیسبوک که منسوب به صفحه اشکان دژاگه بازیکن محبوب تیم ملی فوتبال است واکنش و جنجال زیادی میان طرفداران وی در این شبکه به وجود آمد.

فیسبوک اشکان دژاگه

کامنت ها و پست های طرفداران اشکان دژاگه بازیکن محبوب تیم ملی فوتبال از یک عکس شروع شد و به سمت این بازیکن در حال شوت شدن است.عکس پرچم جعلی و مربوط به دوران شاهنشاهی با شعارهای حساسیت برانگیز واکنش های مثبت و منفی بسیاری از طرفداران دژاگه را در پی داشته، تا جایی که عده ای از کاربران صفحه منسوب به اشکان را با اشک ترک کردند.

بعد از اینکه اخباری در خصوص عکسی جنجالی منتسب به فیسبوک اشکان دژاگه در سایت ها و خبرگزاری ها منتشر شد، دژاگه گفت:من در فیسبوک هیچ صفحه ای ندارم، این حرف وی باعث تعجب بسیاری از هوادارنش نیز شد، که چرا اشکان دژاگه تا قبل از این ماجرا جعلی بودن صفحه را بیان نکرده بود!!!

پست جنجالی اشکان دژاگه در فیسبوک

پست جنجالی اشکان دژاگه در فیسبوک
:
امتیاز : 2.9 تعداد رای : 29
برگرفته از باشگاه خبرنگاران-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 17 12
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف