نمناک اخباراقتصاد پسران شرور قمه بدست نارمک 5 خودرو را تخریب کردند
پسران شرور ، شرارت
پسران شرور مست که اقدام به درگیری و تخریب 5 خودرو با قمه کرده بودند، توسط پلیس پایتخت دستگیر و روانه کلانتری شدند.
تاریخ انتشار : 23 بهمن 1394

دستگیری پسران شرور مست

ساعت 23:02 چهاردهم دی ماه در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی 110 تهران بزرگ مبنی بر درگیری و شرارت و تخریب در میدان 90 محله نارمک ماموران گشت انتظامی کلانتری 127نارمک به محل حادثه اعزام شدند.

در بررسی های پلیسی مشخص گردید تعدادی جوان که در میدان بوده در حالت مستی با یکی از شهروندان درگیر شده و این افراد شرور شروع به تخریب 5 عدد خودرو نموده اند و از محل متواری شدند که دو دستگاه موتور سیکلت از متهمان به جا مانده است.

دو نفر از این افزاد به هویت های "منصور" و شایان" در حین فرار کردن دستگیر و فرد ضارب اصلی به هویت "احسان" 15 ساله در روبروی مجتمع دنیای نور و دو نفر به هویتهای" آصف" و عادل" نیز در میدان هلال احمر دستگیر شدند.

در ادامه متهمان به کلانتری منتقل و اظهارات آنان اخذ گردیده که با توجه به اعترافات آنها در میدان 90 محله نارمک باعث ایجاد مزاحمت شده و شهروندی با آنها درگیر شده که با یک قبضه قمه در حالت مستی اقدام به تخریب پنج دستگاه خودرو نموده اند و از محل متواری می شوند.

فرد ضارب اصلی که 15سال بیشتر سن ندارد در تحقیقات پلیسی بیان داشت:قبول دارم من قمه را از منصور گرفتم و شروع به تخریب نمودم.

سرهنگ علی احمد نادری،سرکلانتر چهارم پلیس پایتخت درباره این خبر به باشگاه خبرنگاران جوان گفت:در این خصوص پرونده ای در کلانتری 127نارمک تشکیل و متهمان به جرم شرارت و تخریب اموال خصوص شهروندان بنا به دستور مقام قضایی جهت سیر مراحل قانونی در اختیار ماموران پایگاه چهارم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ قرار گرفتند.

پسران شرور قمه بدست نارمک 5 خودرو را تخریب کردند

پسران شرور قمه بدست نارمک 5 خودرو را تخریب کردند
:
امتیاز : 3.2 تعداد رای : 11
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 7 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف