پسر بچه 5 ساله بازیگوش چینی، روز گذشته زمانیکه در خانه تنها بود، در طی اقدامی عجیب در لبه پنجره طبقه 13 ام آپارتمان گرفتار شد!

پسر 5 ساله در لبه پنجره طبقه 13 آپارتمان

در میان تمام اتفاقات جالب و خوشایند زندگی هر یک از ما انسان ها، اتفاقات زیادی هستند که می توانند زندگی مارا تحت تاثیر خود قرار داده و به بهترین سمت سوق دهند. از این رو از مهم ترین و بهترین اتفاقاتی که ممکن است در زندگی اکثر ما رخ دهند، متولد شدن نوزادی است که می تواند با عطر و بویش تمام محیط خانه را تحت تاثیر قرار دهد و عواطف و احساسات خانواده را بیشتر و بیشتر نماید.

با این حال کودکان تازه متولد شده، با محیط اطراف خود به هیچ وجه آشنا نیستند و این دلیلی است که آنها قصد دارند هر چیز درست یا اشتباهی را از نزدیک لمس کنند و این نوع اتفاقات ممکن است جان آنها را به شدت تحت تاثیر قرار دهد و حتی دچار مشکلاتی سازد که می تواند زندگی آنها را نیز مختل سازد!

از این رو والدین مسئولیت بسیار زیادی در قبال فرزندان خود دارند و این مسئولیت محدود به زمان و سن نوزاد آنها نمی شود و باید به دقت از آن مراقبت به عمل آورند تا مشکلات جبران ناپذیری را ایجاد ننمایند. 

برای مثال روز گذشته ویدیو عجیب و باور نکردنی از یک پسر بچه 5 ساله چینی در صفحات مجازی و رسانه های مختلف منتشر شد که توانست با بازدید و واکنش های مختلفی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

پسر بچه 5 ساله ای که هنوز نام آن مشخص نشده است، روز گذشته زمانیکه در خانه تنها بوده است تصمیم به بازیگوشی می کند و در طی این بازیگوشی از پنجره خانه به سمت لبه پنجره جابجا می شود و پس از این اقدام دیگر راه بازگشتی برای خود نمی گذارد!

در همین حین همسایه پایینی آنها از پنجره به کمک این پسر بچه بازیگوش می رود و این کار آسانی نیست چرا که هر آن ممکن است فرد از ارتفاع 39 متری به زمین سقوط کند. با این حال همسایه آنها موفق به نجات وی نشد و منتظر ماند تا گروه امداد و نجات وارد ساختمان انها شود و این کودک را نجات دهد.

با این وجود این پسر بازیگوش خوشبختانه نجات داده شد و یکی از همسایگان انها این گونه گفت :" او واقعا شجاع است و در ارتفاعی که اکثرا جرئت ایستادن ندارند، ایستاد!"

ویدیو پسر 5 ساله در لبه پنجره طبقه 13 آپارتمان؟!

بازیگوشی عجیب پسر 5 ساله در طبقه 13 آپارتمان! + فیلم

پسر 5 ساله در لبه پنجره طبقه 13 یک آپارتمان؟! + فیلم : امتیاز : 0 تعداد رای : 2
این مطلب مفید بود ؟02
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
برچسب :
نظرات
وبگردی