نمناک سبک زندگیتناسب اندام پسربچه 150 کیلویی برای لاغری سوزانده شد +تصاویر
برای لاغری ، سندرم پرادر ویلی چیست
پسربچه ی 11 ساله با وزن 146 کیلوگرم به مرکزی برای لاغری منتقل شد اما سوزاندن این پسرنوجوان برای کاهش وزن در تصاویر عجیبی منتشر شد.

سوزاندن پسربچه 146 کیلویی چینی برای لاغری 

به گزارش mirror پسر 11 ساله چینی به علت اضافه وزن شدید تحت درمان روش های عجیب قرار گرفت . والدین این پسرنوجوان او را برای کاهش وزن به مرکزی بردند که در آن از روش های سنتی و باستانی چین برای کاهش وزن استفاده می شود.

روش عجیب برای لاغری

روش عجیب چینی ها برای لاغری

روش عجیب چینی ها برای لاغری پسر 11 ساله را به آتش کشید

لی هانگ 11 ساله با 146 کیلوگرم وزن یکی از سنگین وزن ترین نوجوانان جهان است و در پی یک اختلال نادر از سن 3 سالگی به بعد دچار افزایش وزن شده است.

" لی " برای درمان به یکی از مراکز درمان به روش های سنتی چین فرستاده شد که در آنجا از روش های حجامت آتش و درمان آتش برای کاهش وزن استفاده می شود . چینی ها به این روش های کاهش وزن HUO لیائو و طب سوزنی می گویند.

تصاویر نشان می دهد که پسرنوجوان در حال فریاد کشیدن است و مسئول مرکز با انداخت یک حوله ی شعله ور سعی در انجام روند درمانی دارد. این حوله بایستی روی شکم او قرار گیرد و سپس دوره درمان حجامت آغاز شود.

روش عجیب چینی ها برای لاغری

روش عجیب چینی ها برای لاغری

حجامت برای لاغری پسربچه 146 کیلویی 

این مراحل درمانی در بیمارستان شهرستان چانگچون واقع در شمال چین انجام شده است.به گفته ی پزشک معالج " لی هانگ " او از سن 3 سالگی مبتلا به سندرم پرادرویلی شده است.

روش عجیب چینی ها برای لاغری

روش عجیب چینی ها برای لاغری پسربچه مبتلا به سندرم  پرادرویلی

 علایم اصلی سندرم پرادرویلی چهره ناموزون ، شلی عضلانی ، اشکال در بلع و رشد عمومی با تأخیر و عدم رسش صدا بوده و علائم همراه این اختلال عقب ماندگی ذهنی   ، فلج عضلات ,، اختلالات حرکت چشم مانند لوچی و … می باشد تشخیص از طریق آزمایش ژنتیکی  DNA  صورت می پذیرد و در سبب شناسی سندرم در حدود 60 تا 70 در صد موارد حذف کروموزوم های 11 ، 13 و 15 به ویژه کروموزوم 15 از سوی پدر ذکر شده است میزان بروز 1 در 15 هزار نفر میزان شیوع 40 تا 60 نفر در یک میلیون نفر میباشد که این نسبت در پسران و دختران مساوی است.

پسربچه 150 کیلویی برای لاغری سوزانده شد +تصاویر

پسربچه 150 کیلویی برای لاغری سوزانده شد +تصاویر
:
امتیاز : 3.4 تعداد رای : 56
منبع : بخش سبک زندگی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 38 18
نظر کاربران
زیورالات

زیورالات

چینی ها معمولا همه کاراشون یکم عجیب غریبه ولی این دیگه اخرشه

پاسخ دادن 4 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف