نمناک اخبارپزشکی و سلامت جراحی پسرک هندی با 180 درجه وارونگی گردن + تصاویر
پسرک هندی ، گردن پسرک هندی
پسرک 13 ساله ی هندی که بخاطر بیماری نادری بنام "میو پاتی "مادرزادی 180 درجه گردنش وارانه میشد وپزشکان متعددی نتوانسته بودنداو را معالجه کنند بالاخره تحت عمل جراحی قرار گرفت.
تاریخ انتشار : 2 خرداد 1395

پسرک هندی با 180 درجه وارونگی گردن تحت عمل جراحی قرار گرفت+تصاویر

پسر 13 ساله ی هندی که به خاطر شرایط خاص گردنش از روستایش طرد شده بود تحت عمل جراحی قرار گرفت.

بیماری نادری به نام میوپاتی مادرزادی در ماهندرا اهیروار باعث شده بود تا ماهیچه های گردنش بسیار ضعیف شوند بطوری که تاب تحمل وزن سرش را نداشته باشند و گردنش با زاویه 180 درجه ای آویزان بماند.

موکش و سومیترا پدر و مادر پسرک هندی به پزشکان مختلفی مراجعه کرده بودند اما کسی نتوانسته بود به آنها کمکی بکند تا این که یکی از پزشکان سابق سازمان سلامت ملی انگلیس با هزینه ای 12،000 پوندی که از یک وبسایت جمع آوری کمک های مردمی بدست آمده بود توانست او را معالجه کند.

بعد از این که جولی جونز، اهل لیورپول وبسایت کمک های مردمی را راه اندازی کرد، جراح ستون فقرات دکتر راجاگوپالان کریشنان از بیمارستان آپولو، در دهلی نو، هزاران کیلومتر دور تر از روستای ماهندرا اهیروار، توانست این عمل جراحی را در ده ساعت بر روی او انجام دهد.

گردن پسرک هندی

عمل گردن پسرک هندی وچرخیدن گردن

وارانگی گردن

معالجه پسرک هندی

 

جراحی پسرک هندی با 180 درجه وارونگی گردن + تصاویر

جراحی پسرک هندی با 180 درجه وارونگی گردن + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 14
برگرفته از ستاره ها-/ر
این مطلب مفید بود ؟ 14 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف