محمد پروین

پسر علی پروین در نانوایی کار میکند!

کد مطلب : 8001زمان مطالعه : 2 دقیقه
پسر علی پروین که حدود شش ماه پیش از فوتبال خداحافظی کرد هم اکنون به گفته پدرش آقای علی پروین به شغل تولید نان مشغول است که در ادامه جزئیات را می خوانید.

محمد پروین پسر پیشکسوت فوتبال پرسپولیس آقای علی پروین مدتهاست که در میادین فوتبال حضور نیافته است و این به دلیل خداحافظی زود هنگام او از دنیای فوتبال است که جزئیات و شرایط کنونی او را در ادامه از زبان آقای پروین می شنوید:

 علی پروین

آقای پروین در این مورد گفت :محمد تا زمانی که این بی مهری ها در فوتبال وجود داشته باشد به فوتبال باز نمی گردد.

 وی در ادامه گفت: محمد به دلیل محبت هایی که ندید حدود6 ماه پیش تصمیم به خداحافظی از فوتبال گرفت و به کلاس تولید نان کارخانه ای رفت و در حال حاضر هم ساعت 6:30 صبح از خواب بیدار می شود و بدون استرس و ناراحتی به کارخانه نانی که خریده می رود.
 محمد زمانی که در این فوتبال بازی می کرد تمام دردسرش برای من بود و در زیر سایه من از بین رفت و شاید بهتر است بگویم محمد اصلا فوتبالیست نبود تا خیال آقایان راحت شود. با این کار، محمد زندگی راحتی برای خود در پیش گرفته و دیگر غصه نمی خورد و درگیری ندارد و من هم هر روز صبح با دلشوره بیدار نمی شوم.
 پروین در پایان صحبت هایش گفت داشت:من اگر علی پروین شدم کسی بالای سرم نبود و از پایه شروع کردم و بالا آمدم تا شدم علی پروین اما محمد زیر سایه من از بین رفت و فوتبال زده شد. یک بازیکن با سن 26-25 سال به دلیل کم لطفی و بی مهری تصمیم به جدایی از فوتبال گرفته و امیدوار است اگر فصل آینده این بی مهری ها تمام شود دوباره زمین سبز بازگردد.
 قابل ذکر است که آقای پروین در مورد باشگاه پرسپولیس پیچ مسئله ای را عنوان نکرد.

پسر علی پروین در نانوایی کار میکند!

3.472
این مطلب مفید بود ؟4923
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
برچسب :
وبگردی