نمناک سرگرمیگوناگون پسر بدون دست و پا نابغه بازی کامپوتری + تصاویر
پسر بدون دست و پا ، داستان های عجیب ولی واقعی
تنها 11 سال دارد اما توانایی هایش بیشتر از سن اوست . بدون دست و پا متولد شده اما تمام کارهای خود را با چانه و دهانش انجام می دهد یکی از بهترین ها در بازی های کامپیوتری است .
تاریخ انتشار : 23 تیر 1395
بازدید : 7,056 نفر

پسر باهوش بدون دست و پا در اندونزی

نقص عضو و نداشتن یکی از اعضای بدن به صورت کامل نمی تواند هیچ محدودیتی را ایجاد کند ، این جمله امروزه توسط بسیاری از افراد با اراده به تمام دنیا ثابت شده است . این مقدمه ای بود تا از پسری بگوییم که به طور مادرزادی کاملا بدون دست و پا است.

پسر بدون دست و پا

عکس پسر بدون دست و پا با هوش سرشار

زندگی و تلاش قابل تقدیر پسر باهوشی که بدون دست و پا متولد شد:

" تیو ساتریو" 11 ساله پسر بدون دست و پای اهل اندونزی علی رقم کم توانی جسمی اش زندگی شاد و پرهیجانی دارد. او به طرز باورنکردنی با چانه اش بازی کامپیوتری انجام می دهد و به گفته اعضای خانواده و دوستانش در این بازی بسیار حرفه ای است . او با تبهر خاصی و با کمک استخوان چانه اش دسته پلی استیشن را کنترل می کند .

پسرباهوش بدون دست و پا

علاقه پسرباهوش بدون دست و پا به بازی کامپیوتری

پسر بدون دست و پا

پسر بدون دست و پا در حال بازی پلی استیشن

مادر تیو در رابطه با علاقه پسرش به بازی کامپیوتری می گوید :تیو علاقه خاصی به بازی کامپیوتری دارد و این علاقه از دوران بچگی در او وجود داشت . تیو بعد از استحمام به همراه معلمش به مدرسه می رود و به محض بازگشت به سراغ دسته بازی اش رفته و مشغول می شود.پسرم با نگاه داشتن مداد به کمک دهانش می تواند بنویسد و تمام سعی خود را برای یادگیری درس هایش درست به خوبی همکلاسی های خود به کار می گیرد.

زندگی پسر بدون دست و پا

زندگی و درس خواندن پسر باهوش بدون دست و پا

معلم کلاس تیو هوش سرشار او را بارها مورد آزمون قرار داده است و به گفته ی او تیو در دوره دوم ابتدایی توانایی حل مسائل ریاضی کلاس چهارم را داشت و همین موجب شده بود که همکلاسی هایش برای درس خواندن و پیشرفت به نوعی وارد رقابت با او شوند. هرچند روحیه شاد او گاهی به دلیل وابستگی های زیادش به دیگران دچار افت می شود اما تیو یکی از پرانرژی ترین و دوست داشتنی ترین دانش آموزان مدرسه است .

پسر بدون دست و پا

پسر بدون دست و پا در مسیر مدرسه

مادر تیو در ادامه می گوید:در دوران بارداری هیچ اطلاعی از مشکل پسرم نداشتم تا اینکه او به دنیا آمد ،از نگاه ماما فهمیدم که مشکلی وجود دارد اما وقتی سوال کردم گفت همه چیز نرمال و خوب است . تیو نیمه های شب به دنیا آمد و من تا بعد از ظهر روز بعد از ماجرای معلولیت پسرم اطلاعی نداشتم تا اینکه بعد از بهبود حالم برای اولین بار او را دیدم ، دورپیچش را که کنار زدم و متوجه ماجرا شدم . خیلی شوکه شده بودم اما با نگاه به چشمان معصوم تیو و عشق من به او به این ایمان رسیدم که فرزندم می تواند شاد و موفق زندگی کند. مراقبت از تیو تقریبا یک کار تمام وقت است و با توجه به اینکه 4 فرزند دیگر من هرکدام مشغول تحصیل و کار هستند این مسئولیت به تنهایی برعهده من و پدرش است .

پسر بدون دست و پا نابغه بازی کامپوتری + تصاویر

پسر بدون دست و پا نابغه بازی کامپوتری + تصاویر
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 26
منبع : گروه ترجمه نمناک/ن
این مطلب مفید بود ؟ 22 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف