نمناک فرهنگ و هنرموسیقی پسر بنیامین بهادری به زودی به دنیا می آید
بنیامین بهادری ، شایلی محمودی
بنیامین بهادری در جدیدترین پست اینستاگرامش از پسردار شدن اش خبر داد و گفت پسرش به زودی به دنیا می آید.
تاریخ انتشار : 18 شهریور 1396

بنیامین بهادری پسردار شد

بنیامین بهادری خواننده پاپ کشورمان و همسرش شایلی محمودی در سال 95 با هم ازدواج کرده و هر دو در فیلم سلام بمبئی ایفای نقش کردند.

بنیامین بهادری

بنیامین بهادری کنار همسر و دخترش

بنیامین بهادری در شب تولدش با انتشار پستی از به دنیا آمدن فرزند پسرش در آمریکا خبر داد.

بنیامین بهادری

بنیامین بهادری به زودی پسردار میشود

وی در اینستاگرامش نوشت:سلام ١٨٧- دنیا یه جوری شرطی شده که اگه شب تولد خودمون پست نذاریم انگار فراموش کردیم که به دنیا اومدیم. ١٨٨- خدا رو شکر که وسط این دنیای شدیداً طلبکار(!)، من بی قید و شرط ترین رفقا رو دارم. خدا می دونه گاهی عمداً اذیتشون هم کردم که ببینم منو تا کجا تحمل می کنند و همیشه این من بودم که روم کم شده. ١٨٩- به دلیل وجود همین دوستانم هر وقت خبر مهمی داشتم سعی کردم همین جا با شماها -که هنوز و با عشق این شماره ها رو دنبال می کنید- مطرح کنم.

١٩٠- بیشتر از این نمی تونستم این موضوع رو پیش خودم و نزدیکانم نگه دارم " تا چند هفته آینده یه کوچولو به جمع خانواده ی ما اضافه میشه " ١٩١- خیلی دلم می خواست تو ایران به دنیا بیاد ولی دیدم مادرش تو امریکا راحت تره. هم خانواده اش پیشش هستن و هم خودش بزرگ شده اینجاست، دلش این طور خواست من هم گفتم چشم ١٩٢- انگار همه این سی و پنج سال رو منتظرت بودم پسرم ١٩٣- بارانا از همه ما خوشحال تره . چرا نباشه؟ داره میشه خواهر بزرگه ١٩٤- دنیا یه جوری شرطی شده که خدا می دونه ولی من و شما با هم شرطی نیستیم و این خودش یک دنیا قیمت داره. ١٩٥- مراقب خودتون و عشقتون باشید.

پسر بنیامین بهادری به زودی به دنیا می آید

پسر بنیامین بهادری به زودی به دنیا می آید
:
امتیاز : 4.5 تعداد رای : 30
برگرفته از آخرین خبر -/ح
این مطلب مفید بود ؟ 27 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف