نمناک سرگرمیگوناگون وقتی گیج خواب باشی بخوای بری مدرسه ! + فیلم خنده دار
پسر بچه در مدرسه ، کار جالب پسر بچه فیلیپینی در مدرسه
ویدیو جالبی از یک پسر بچه فیلیپینی منتشر شد که وی در مدرسه خوابیده بود و پس از بیدار شدن به جای کوله پشتی صندلی را بر روی کولش می اندازد.

واکنش پسر بچه در مدرسه بعد از بیدار شدن

یکی از بزرگترین دغدغه های این روزهای والدین ، فراهم ساختن وسایل مدرسه ای مورد نیاز فرزندشان و نام نویسی آنها در مدرسه می باشد و به نحوی می توان آنرا یکی از پرحاشیه ترین اتفاقات حال نامید.

با این وجود علیرغم زحمات بسیار زیاد والدین برخی از دانش آموزان هستند که نمی توانند از تعطیلات تابستانه دست بردارند و برایشان کمی سخت و دشوار است تا بتوانند با این موضوع خودشان را وفق دهند و با حالتی خواب آلود به مدرسه می روند.

روز گذشته ویدیو جالب و دیدنی از یک پسر بچه مدرسه ای فلیپینی تمام صفحات را به همراه خودش ویروسی کرد.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

روز گذشته ویدیویی جالب و دیدنی از یک پسر بچه مدرسه ای فلیپینی به نام دین لوئیس پاگتاخان تمام صفحات مجازی را ویروسی کرد که در این ویدیو پسر بچه مدرسه ای در مدرسه خوابیده بود که معلم وی او را بیدار می کند تا از مدرسه به خانه شان برود.

پسر بچه در مدرسه

کار جالب پسر بچه فیلیپینی در مدرسه

در همین حین دین از جایش بر می خیزد و فورا به جای کوله پشتی اش،صندلی ای که بر روی آن نشسته بود را بر روی کولش می اندازد و به راه خود ادامه می دهد و سپس توسط دوستان و معلم مدرسه باز می گردد و کوله اش را بر میدارد و به خانه باز می گردد.

این ویدیو توسط دوربین های مدار بسته مدرسه ضبط شده اند که بیش از 11 میلیون بار در صفحات مجازی توسط کاربران مشاهده شده و بیش از 234000 بار باز نشر گردیده است.

همان گونه که گفته شد،دین 4 ساله برای آنکه تا زمان برگشت مادر بزرگش به مدرسه صبر کند،خودش را با خواب سرگرم می کند که معلم او پس از حضور یافتن مادر بزرگ دین در مدرسه،او را بیدار می کند تا به سمت مادر بزرگش برود که در همین حین دین خواب آلود بجای اینکه کوله پشتی اش را بر روی کولش بیندازد،صندلی ای که بر روی آن نشسته بود را بر روی کولش می اندازد و این دلیل بر معروف شدن وی شد.

ویدیو واکنش پسر بچه مدرسه ای بعد از بیدار شدن

کار خنده دار پسربچه خواب آلود برای رفتن به مدرسه

وقتی گیج خواب باشی بخوای بری مدرسه ! + فیلم خنده دار
: امتیاز : 3.6 تعداد رای : 7
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ ز.ت
این مطلب مفید بود ؟
5 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف