نمناک سرگرمیگوناگون بلایی که سندرم گرگینه سر پسر بچه 13 ساله آورد + تصاویر
سندرم گرگینه ، گرگ
آقای لالیت پاتیدار 13 ساله این روزها در حال تحصیل است، با بیماری عجیبی به نام سندرم گرگینه روبرو است که باعث متمایز ساختن وی با همکلاسی هایش گردیده است.

پسر بچه 13 ساله ای که به سندرم گرگینه مبتلا است! 

یکی از بزرگترین نعمات داده شده به هر انسان پس از ازدواج، کودک متولد شده و سالمی است که می تواند با ورود به خانواده جدید خود شخصیت خود را بسازد و در آینده ای نه چندان دور فردی موفق شود و بتواند همانند انسان های دیگر زندگی کند و نیازهای خودش را برطرف سازد.

با این وجود برخی از انسان ها به دلیل بیماری های ژنتیکی و یا ارثی ممکن است از زمان بدو تولد دچار بیماری های متعددی شوند که آنها را انسان های دیگر متمایز سازد و در نهایت نتوانند در میان انسان های دیگر جای بگیرند و به آنها عنوان انسان های عجیب الخلقه داده شود و در نهایت آنها در انزوا قرار گرفته خواهند شد.

اما چنین تمایزی میان آنها و انسان های دیگر می تواند عواقب بسیار بد و کاملا منفی را بر روی آنها ایجاد سازد که آنها را از افرادی کاملا پر انرژی تبدیل به افرادی بسیار افسرده سازد و نتوانند به خوبی انسان های دیگر زندگی نمایند و در نتیجه در زندگی با مشکلات متعددی روبرو خواهند شد.

سندرم گرگینه

برای مثال اخیرا تصاویری از یک پسربچه 13 ساله هندوستانی به نام " لالیت پاتیدار " در صفحات مجازی و برخی رسانه ها منتشر گردید که متاسفانه وی به نوعی سندرم عجیب به نام سندرم گرگینه مبتلا است که در این بیماری فرد مبتلا بصورت غیرطبیعی و غیر عادی با رشد موهای زائد فراوانی بر روی صورتش مواجه خواهد شد که آن را شبیه به گرگ می کند!

با وجود مبتلا بودن لالیت پاتیدار 13 ساله به سندرم گرگینه، باز هم امید به درمانش در آینده نه چندان دور با پیشرفت تکنولوژی را دارد. این مشکل از بدو تولد لالیت با وی همراه است.

پدر و مادر لالیت پاتیدار 13 ساله

مادر لالیت به نام خانم پرواتیبای پاتیدار با 42 سال سن که این روزها وظیفه بسیار سنگین مراقبت از 14 اعضای خانواده اعم از خواهران و پدر بزرگ و مادر بزرگ لالیت را بر عهده دارد، این گونه گفت :" من نیم ساعت بعد از به دنیا آمدن لالیت آنرا دیدم و از دیدن آن که میزان قابل توجهی مو بدن آنرا پوشانده بود من را بسیار شوکه کرد! بلافاصله با تعدادی پزشک مکاتبه نمودیم و به این نتیجه رسیدیم که این بیماری غیر قابل درمان است".

پدر لالیت نیز یک کشاورز 45 ساله به نام "بانکاتال پاتیدار " است و زمانیکه لالیت 2 سال سن داشت آنرا به یکی از بزرگترین بیمارستان ها منتقل نمود و تحت تیم پزشکان قرار گرفت و پس از بررسی لالیت اعلام کردند که بیماری وی قابل درمان نیست و اگر امکان درمان میسر شود آنها را مطلع خواهند نمود.

Werewolf syndrome

اما اینک بعد از گذشته بیش از یک دهه هنوز درمان خاصی برای وی وجود ندارد و زندگی با وجود انرژی مثبت لالیت کمی برای وی سخت و دشوار است و انتظار می رود تا بتواند با درمان به بهترین شیوه ممکن بهبود یابد و بتواند با دوستان خود بازی کند و سرگرم شود و در مورد آینده اش بسیار امیدوار است و می خواهد به تیم پلیس بپیوندد.

پسر بچه 13 ساله ای که به سندرم گرگینه مبتلا است! + تصاویر

بلایی که سندرم گرگینه سر پسر بچه 13 ساله آورد + تصاویر
:
امتیاز : 4.6 تعداد رای : 14
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 13 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف