نمناک اخبارجامعه نجات پسر جن زده از قفس بعد از 30 سال + تصاویر
پسر جن زده ، زندانی کردن پسر چینی توسط پدر و مادرش
زن و شوهر چینی 30 سال از زندگی فرزند و خودشان را با افکار غلط تنباه کردند ، پسر جن زده ای که در حقیقت هرگز جن زده نشده بود توسط نیروهای بیمارستان نجات پیدا کرد.
بازدید : 9,973 نفر

30 سال زندگی پسر جن زده در قفس خانه پدری اش

اشتباه و نداشتن اطلاع کافی والدین پسری جوان او را 30 سال در قفس زندانی کرد.

Mentally ill man locked in a tiny cage for THIRTY years by his own parents who thought he was possessed by ghosts, reports claim

پک زن و شوهر چینی بیش از 3 دهه است که پسرشان را به دلیل جن زدگی در قفسی آهنی نگهداری می کنند در حالیکه مشکل فرزندشان اختلال روانی است نه جن زدگی و.. .

ماجرای پسری که به اشتباه جن زده خوانده شد و 30 سال در قفس زندانی بود

" لی لیانینگ" مادر پسر زندانی در قفس می گوید:سالهاست که فرزندم حتی برای قدم زدن هم از خانه بیرون نرفته است و بیش از 30 سال است که من وهمسرم او را داخل قفسی نگهداری می کنیم.

پسر جن زده

مادر پسر جن زده زندانی در قفس

به گزارش خبرگزاری های محلی شرق چین این زن اذعان داشت که خودشان این ظلم را در حق فرزندشان انجام داده اند و تاکیید دارد که بهترین کار برای حفظ پسرشان این کار بوده است.

مرد جوان که نامش منتشر نشده است از سال 1980 تا کنون در قفسی تاریک و نمور زندگی کرده است و در طول این 30 سال هرگز از قفس خارج نشده است چرا که والدینش به او این اجازه را نداده اند.

خانم "لی" در ادامه گفت :زمانی که پسرم 6 ساله بود ناپدید شد و بعد از چند ساعت توسط اهالی روستا از خانه ای که متعلق به یک جن گیر قدیمی بود پیدا شد.

از آن به بعد احساس کردیم که رفتار و کارهای او غیرطبیعی است ، او بی هدف و بدون توجه به اطرافش به سمت خیابان می دوید و خودش را به زمین می انداخت ، وضعیت تکلم او نیز مشکل داشت به طوری که برای اولین بار در سن 12 سالگی مرا مادر صدا زد.

 این زوج بدون مراجعه به هیچ پزشکی برای معاینه پسرشان با تصور جن زدگی او قفسی بزرگ و تاریک برایش ساختند تا باقی زندگی اش را در آنجا سپری کند.

پسر جن زده

تنها تصویر منتشر شده از پسر جن زده چینی در قفس تاریک و تنگش

بعد از اطلاع یکی از اعضای بیمارستان نزدیک محل زندگی این خانواده یک متخصص برای معاینه او به آنجا آمد و با دیدن وضعیت دردناک پسر به اصطلاح جن زده ای که امروز مرد تقریبا 40 ساله است به شدت ناراحت شد و با والدین او برخورد کرد.

ساکن 30 ساله قفس که دچار سوءتغذیه و آسیب های جدی روحی شده بود به بیمارستان منتقل شد . 

پسر جن زده , زن و مردی که 30 سال پسرشان را زندانی کردند

نجات پسر جن زده از قفس بعد از 30 سال + تصاویر
:
امتیاز : 3.3 تعداد رای : 30
منبع : بخش خبری نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 20 10
برچسب ها :
نظر کاربران
D.M

D.M

واقعا برای این افراد و خانواده متاسفم اگه عقل داشتن همچین ظلمی در حق پسرشان نمیکردند .....بهتر بود به روانشناسا یا دیگر پزشکان مراجعه می کردند

پاسخ دادن 7 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف