نمناک سرگرمیگوناگون پسر جوان سر قورباغه زنده را گاز زد و خورد + تصاویر
قورباغه خوردن ، قورباغه
قورباغه زنده به مردی نگاه می کرد که در حال خرید ماهی بود ، ناگهان مرد به سمت قورباغه برگشت و او را در دست گرفت در آن لحظه هیچ کس فکر نمی کرد که او قصد خوردن سر حیوان زنده را داشته باشد.

قورباغه خوردن مرد جوان چینی در بازار ماهی

پسرجوان چینی سر قورباغه زنده را خورد!

قورباغه خوردن

عکس قورباغه زنده خوردن پسر چینی

حرکت عجیب پسر جوان چینی در هنگام خوردن قورباغه زنده

پسرجوانی که در یکی از بازارهای فروش ماهی ایستاده بود ناگهان با رفتاری عجیب و چندش اور توجه همه را به خود جلب کرد. اگر شما از آن دسته از افرادی هستید که تحمل دیدن تصاویر چندش آور را ندارید این تصاویر مناسب شما نیستند .

مردی که در تصویر مشاهده می کنید یک برای خرید ماهی به بازار آمده بود در یکی از مغازه ها متوجه قورباغه ای زنده می شود ، حیوان را در دست گرفته و چند لحظه ای به ان نگاه می کند اما ناگهان سر قروباغه را به داخل دهانش فرو برده و گاز می زند ، بله در نهایت تعجب مرد سر قورباغه زنده را می خورد چنانچه موجب وحشت مردم اطرافش می شود.

 

به طرز باورنکردنی مرد در حال خوردن سرقروباغه به طرف دوربین گوشی موبایل دوستش برمیگردد و ابزار رضایت از خوردن غذایی خوشمزه می کند.

قورباغه خوردن

مرد جوان چینی در حال خوردن سر قورباغه زنده

پسر جوان سر قورباغه زنده را گاز زد و خورد + تصاویر

پسر جوان سر قورباغه زنده را گاز زد و خورد + تصاویر
:
امتیاز : 1.3 تعداد رای : 36
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ن
این مطلب مفید بود ؟ 9 27
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف