نمناک اخبارحوادث افشای جنایت پسر جوان با هدیه به دوست دخترش!
پسر جوان ، قتل پسر جوان
دادگاه پسر جوان که با همدستی دو پسر دیگر اقدام به سرقت کیف و گوشی یک زن در بهشت زهرا که منجر به مرگ وی شده بود برگزار شد.
تاریخ انتشار : 21 خرداد 1397

  لو رفتن یک قتل با هدیه پسر جوان به دوست دخترش

ایران آنلاین:  پسر جوانی که با همدستی دوپسر دیگر زمان سرقت کیف و موبایل یک زن در بهشت زهرا موجب مرگ وی شده بودند صبح دیروز در شعبه یازدهم دادگاه کیفری استان تهران پای میز محاکمه ایستادند. 

رسیدگی به این پرونده از 28فروردین سال 93 با مرگ زن 50ساله ای در پی حمله دزدان کیف قاپ شروع شد. کارآگاهان جنایی در جریان تحقیقات دریافتند این زن هنگامی که بر سر مزار یکی از بستگانشان به بهشت زهرا رفته بود مورد حمله چند سارق جوان قرار گرفته و با ضربه ای که دزدان بر سرش وارد کردند تا کیف و موبایلش را بدزدند کشته شده است. 

مدتی گذشت تا اینکه گوشی به سرقت رفته مقتول روشن شد و کارآگاهان باردیابی این گوشی توانستند به سرنخ مهمی دست یابند. گوشی تلفن در اختیار دختر جوانی به نام ملیسا بود که خیلی زود بازداشت شد.

وی در جریان بازجویی گفت:این گوشی را دوست پسرم به نام حمید به من هدیه داده است. 

بدین ترتیب حمید دستگیر شد و طولی نکشید که دو همدستش هم بازداشت شدند در ادامه تحقیق مشخص شد حمید ودوستانش با پرسه زنی در بهشت زهرا اموال مردم را به سرقت می بردند که دراین میان سه شاکی دیگر نیز پیدا شدند و این متهمان را شناسایی کردند. سرانجام حمید ودو دوستش به اتهام قتل عمد زن 50ساله بازداشت شدند وصبح دیروز برای محاکمه به شعبه یازدهم دادگاه کیفری به ریاست قاضی متین راسخ انتقال یافتند.در آغاز جلسه چند تن از اولیای دم مقتول خواستار قصاص عاملان قتل شدند اما قرار شد فرزندانش که در خارج از کشور و در انگلیس اقامت دارند به صورت غیابی به طرح شکایت خود اقدام کنند. 

در ادامه حمید متهم ردیف اول پای میز محاکمه ایستاد ودر دفاع از خود منکر سرقت شد ودر باره کشف گوشی زن فوت شده گفت دوست دخترم این گوشی را از زیر صندلی یک اتوبوس پیدا کرده است و دیگر متهمان هم منکر سرقت و ارتکاب جنایت شدند و اتهامشان را رد کردند. 

سپس قضات دادگاه با توجه به اینکه عده ای از اولیای دم در دادگاه حضور نداشتند جلسه رسیدگی به این پرونده را به زمان دیگری موکول کردند.

انتهای پیام/م 

افشای راز قتل زن میانسال در بهشت زهرا با هدیه پسر جوان

افشای جنایت پسر جوان با هدیه به دوست دخترش!
: امتیاز : 4.4 تعداد رای : 8
این مطلب مفید بود ؟
7 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف