نمناک سرگرمیگوناگون پیدا شدن پسر جوان پس از مراسم دفنش + عکس
پسر جوان ، رامون آلفونسو پنایو
خانواده ای بر این باور بودند که پسر جوانشان فوت کرده و آن را دفن کردند، اما پس از آن متوجه اتفاقی بسیار عجیب و باور نکردنی شدند.
تاریخ انتشار : 30 خرداد 1397

پسر جوان بعد از مراسم خاکسپاری اش

پسری جوان به نام "جوان رامون آلفونسو پنایو" 20 ساله از روستای "سانتا ترزا" واقع در پاراگوئه ، در روز چهارشنبه هفته گذشته (14ژوئن) پس از خارج شدن از خانه دیگر به خانه بازنگشت .خانواده این پسر جوان ،موضوع را با پلیس درمیان گذاشتند تا پلیس بتواند در طی تحقیقات خود جوان گم شده را بیابد.

پس از در میان گذاشتن موضوع گم شدن جوان ، پلیس مدتی بعد جسدی سوزانده شده را یافت که قابل شناسایی نبود اما خانواده پسر جوان بر این باور بودند که جسد متعلق به فرزند آنها است چرا که احتمال می دادند فرزند آنها توسط باندهای بزرگ مواد مخدر در پاراگوئه به قتل رسیده و سپس سوزانده شده است.
 
جسد پسر جوان

مراسم دفن جوان رامون آلفونسو پنایو

خانواده پسر جوان پس از قبول کردن این احتمال، متقاعد شدند که جسد یافته شده متعلق به فرزند آنهاست و به همین دلیل جسد سوزانده شده را به خاک سپردند.
اما اتفاقی شوکه کننده در مراسم یادبود جوان افتاد که تمام اعضای خانوده اش متعجب شدند و آن این بود که در روز 15 ژوئن خانواده "پنایو"،آنرا در حیاط خانه مشاهده کردند!
 
جوان رامون آلفونسو پنایو

پسری که بعد از دفن شدنش، در خانه پیدا شد

زنده شدن پسر جوان پس از دفن! + عکس

پیدا شدن پسر جوان پس از مراسم دفنش + عکس
:
امتیاز : 3.8 تعداد رای : 13
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن/ح.ب
این مطلب مفید بود ؟ 10 3
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف