پسر رئیس کلینیک پرسپولیس

جزئیات گروگانگیری پسر رئیس کلینیک پرسپولیس + تصاویر

تاریخ انتشار : 22 اردیبهشت 1394کد مطلب : 14774زمان مطالعه : 2 دقیقه
پس از عملیات 10 ساعته پلیس پسر 13 ساله رئیس کلینیک پرسپولیس که امروز صبح گروگان گرفته شده بود آزاد شد.

صبح امروز پسر 13 ساله رئیس کلینیک پرسپولیس در حالی که در انتظار رسیدن سرویس مدرسه خود بود توسط 3 آدم ربا ربوده شد.

بنابراین گزارش سینا 13 ساله در حالی ربوده شد که گروگانگیران در تماسی تلفنی پس از ربودن این کودک خواستار پرداخت یک صدهزار دلار از سوی خانواده وی شده و برای پرداخت این مبلغ نیز ضرب الاجلی کم تر از 24 ساعت را تعیین کرده بودند.

سرهنگ عباسعلی محمدیان در تشریح جزئیات آزادی سینا 13 ساله اظهار داشت:پس از ربوده شدن این کودک و ارائه گزارش آدم ربایی مذکور، بلافاصله کلیه امکانات پلیس آگاهی برای بررسی موضوع و آزادسازی این کودک بسیج شد.

 رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ افزود:در تحقیقات اولیه ماموران موفق شدند خودرویی که توسط آدم ربایان برای ربودن سینا به کار گرفته شده بود شناسایی کنند ولی تحقیقات تکمیلی نشان داد که این خودرو شب گذشته در شرق تهران به سرقت رفته بود.

وی گفت:ساعت 10 صبح آدم ربایان در نخستین تماس تلفنی خود با خانواده این کودک با تعیین ضرب الاجلی چند ساعته خواستار ارائه یک صدهزار دلار در قبال آزادی سینا شدند.

محمدیان با بیان این که ماموران پلیس با بررسی شماره تلفن سارقان متوجه سرقتی بودن تلفن همراه آن ها نیز شدند، گفت:مأموران پلیس با بسیج تمامی امکانات خود و تمرکز خاص و ویژه بر روی این پرونده ویژه توانستند در تماس دوم گروگانگیران با خانواده کودک ربوده شده آن ها را در خیابان دماوند شناسایی کنند و زمانی که آن ها قصد پیاده شدن از خودرو را داشتند اقدام به دستگیری آن ها کنند.

 رئیس پلیس آگاهی تهران با اشاره به نحوه دستگیری 3 آدم ربای مذکور اظهار داشت:گروگان گیران در هنگام دیدن مأموران با پلیس درگیر شدند و قصد فرار از دست آن ها را داشتند که در این میان یکی از آدم رباها به دنبال بی توجهی به اخطارهای مکرر مأموران بر درگیری با پلیس و فرار از دست مأموران اصرار داشت که در نهایت مورد هدف گلوله مأموران پلیس قرار گرفت.

 وی در ادامه خاطرنشان کرد:مأموران در بازرسی از خودرو مذکور توانستند سینای 13 ساله را در حالی که دست و پای وی بسته شده بود در صندوق عقب این خودرو بیابند.

محمدیان در پایان با هشدار به هنجارشکنان و مجرمان خاطرنشان کرد:پلیس برای برخورد با مجرمان و هنجارشکنان و پرونده های ویژه ای همچون آدم ربایی تمامی امکانات خود را بسیج می کنند و پیگیری فرماندهان در بالاترین سطح ادامه دارد.

 به گزارش خبرنگار تسنیم، ساعت 20:15 سینا در کلانتری 123 نیاوران به آغوش پدر و خانواده خود بازگشت و متهمان برای مواجهه حضوری با خانواده سینا به کلانتری منتقل شدند.

آزادی پسر داریوش سودی

آدم ربایان

داریوش سودی و پسرش

جزئیات گروگانگیری پسر رئیس کلینیک پرسپولیس + تصاویر

4.849
این مطلب مفید بود ؟472
برگرفته از تسنیم - /م
برچسب :
وبگردی