نمناک اخبارورزشی کتک خوردن پسر سرمربی لیگ برتر ایران در نزاع خیابانی
نزاع خیابانی ، نزاع خیابانی در تهران
پسر دردسرساز سرمربی لیگ برتر فوتبال ایران خواسته یا ناخواسته در متن یک نزاع خیابانی قرار گرفت و به شدت کتک خورد.
تاریخ انتشار : 6 خرداد 1394

ماجرا از این قرار است که پسر جوان سرمربی لیگ برتری همراه داماد این سرمربی بر سر یک موضوع ساده با مالکان واحدهای تجاری همسایه محل کسب و کار پدرش درگیر می شود و درگیری کلامی طرفین به یقه گیری می کشد که ناگهان این آقاپسر دردسرساز صدایش را بلند می کند و داماد او اسپری فلفل از جیب خود درمی آورد و همین که برای دور کردن طرف مقابل از اسپری فلفل استفاده می کند، برخی مالکان واحدهای تجاری همسایه به اتفاق کارکنان شان روی سر او و شوهرخواهرش می ریزند و تا جایی که ممکن بوده این دو نفر را کتک می زنند.
بعد از این کتک کاری مفصل، پسر سرمربی سرشناس با پدرش که آن زمان در ملک تجاری خود حاضر نبوده تماس می گیرد و موضوع را به پدرش انتقال می دهد و از او می خواهد با رفقایی که دارد و آدم های اطرافش به محل درگیری بیاید و آنهایی که او را کتک زده اند، ادب کند!
پسر دردسرساز بعد از تماس با پدرش، در حالی که حسابی کتک خورده بود و با وجود اینکه مردم و برخی مالکان مجتمع تجاری به زحمت او را از زیر مشت و لگد بیرون کشیده بودند، ادعا می کند الان آدم های پدرم می آیند و شما را ادب می کنند اما سرمربی که محل کسب و کارش در همان مجتمع است و برعکس تصور پسر دردسرساز، به اتفاق دوستان خود برای دعوا به محل وقوع درگیری نمی آید و به محض رسیدن به این مجتمع، سراغ صاحبان واحدهای تجاری همسایه ملک تجاری خود می رود و خیلی دوستانه از آنها می خواهد موضوع را تعریف کنند. همسایه ها هم می گویند پسر و دامادش از اسپری فلفل استفاده کرده و حقشان بوده کتک بخورند!
به گفته شاهدان عینی، آقاپسر که می بیند پدرش طرف او را نگرفته و دنبال پیدا کردن مقصر است، لباس خود را درمی آورد و جای کتک هایی که خورده را به پدرش نشان می دهد و از سرمربی سرشناس می خواهد با کسانی که پسر و دامادش را زده اند، از در دوستی وارد نشود اما سرمربی که به هر حال همان مجتمع محل کسب و کارش است، بی توجه به حرف پسر کتک خورده اش، تلاش می کند جلوی تکرار این اتفاق را بگیرد تا در روزهایی که دور از ایران است، مشکل جدیدی ایجاد نشود!

کتک خوردن پسر سرمربی لیگ برتر ایران در نزاع خیابانی

کتک خوردن پسر سرمربی لیگ برتر ایران در نزاع خیابانی
: امتیاز : 3.8 تعداد رای : 248
برگرفته از خبر ورزشی - /م
این مطلب مفید بود ؟
186 62
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف