همسر و پسر شهربانو منصوریان

شهربانو منصوریان و پسرش آرشام + عکس

تاریخ انتشار : 29 تیر 1398کد مطلب : 50570تعداد نظرات : 1 نظر
شهربانو منصوریان بانوی ووشوکار کشورمان چند وقتی است که برای اولین مادر شده است و به همین بهانه عکس هایی از پسر این بانوی ورزشکار را در ادامه مشاهده میکنید.

پسر شهربانو منصوریان کی به دنیا آمد

شهربانو منصوریان قهرمان ووشوی کشورمان است که برای اولین بار یک هفته پیش طعم مادر بودن را چشید و پسرش جان دوباره ای به زندگی او همسرش امید نوابی بخشید.

این بانوی ورزشکار کشورمان که به همراه خواهرانش الهه و سهیلا منصوریان سه ووشوکار قهرمان کشورمان هستند با حضور در برنامه ماه عسل و بیان زندگی پرفراز و نشیبشان در میان مردم به محبوبیت بیشتری دست یافتند.

شهربانو منصوریان که تابحال بیشتر ساعات زندگی اش را صرف ورزش کرده بود با تولد فرزندش زندگی برایش معنایی دیگر دارد و شیوه زندگی او با به دنیای آمدن پسرش دچار تغییر شده است.

عکس هایی از آرشام پسر شهربانو منصوریان

شهربانو منصوریان و همسرش امید نوابی یکی از زوج های ورزشکار کشورمان هستند که زندگی مشترکشان را از حدود 10 سال پیش آغاز کردند و یک هفته پیش پسرشان آرشام متولد شد.

شهربانو منصوریان و پسرش

عکسی از شهربانو منصوریان و پسرش

خانواده منصوریان با حضور سه دختر ووشوکار که قهرمانی های زیادی برای ورزش کشورمان به ارمغان آوردند از خانواده های سرشناس ایران هستند که با روایت زندگی پرفراز و نشیبشان در برنامه ماه عسل به محبوبیت بیشتری در میان مردم رسیدند.

خانواده شهربانو منصوریان

شهربانو منصوریان در کنار همسر و پسرش

روایت داستان زندگی پرفراز و نشیبی که شهربانو منصوریان در دوران کودکی تا قهرمانی سپری کرده بود و روزهای سختی که برای رسیدن به جایگاه امروزش پشت سر گذاشته بود در برنامه ماه عسل با استقبال زیادی روبرو شد و از این پس بود که خانواده منصوریان در میان مردم علاوه بر شناخته شدن برای افتخارآفرینی هایشان ، بخاطر مقاومت و جنگیدن با سختی ها برای رسیدن به قهرمانی معروف شدند.

خانواده منصویران

خانواده منصوریان در برنامه ماه عسل

الهه و سهیلا منصوریان خواهران کوچکتر شهربانو منصوریان هستند که در زمینه ووشو افتخارات زیادی برای ورزش ایران کسب کرده اند.

پسر شهربانو منصوریان

عکسی از آرشام پسر شهربانو منصوریان

شهربانو منصوریان

عکسی از شهربانو منصوریان و همسرش در کنار پسرشان

عکس هایی از شهربانو منصوریان و پسر تازه متولد شده اش

3.416
این مطلب مفید بود ؟115
منبع : بخش فرهنگ و هنر نمناک / م.ف
1 نظر به ثبت رسیده است
Fitar1396-04-16
شما سه خواهر مایه افتخار ایران هستید
186
وبگردی