برو به :
نمناک اخبارجامعه تنها فرزند شهید محسن حججی + عکس
محسن حججی ، شهید محسن حججی
شهید محسن حججی، پس از چند روز اسارت در خاک سوریه، روز گذشته بدست گروهک تروریستی تکفیری داعش، سر از بدنش جدا شد.
تاریخ انتشار : 20 مرداد 1396
بازدید : 20,569 نفر

فرزند شهید محسن حججی

با انتشار خبر شهادت مظلومانه شهید مدافع حرم، محسن حججی ، جهادگر جوان اصفهانی، از روز گذشته موجی در فضای مجازی به راه افتاد، نگاه پرصلابت و نافذ این جوان 25 ساله در حالی که بدست یک داعشی حرام سیرت اسیر شده، در هیبتی حسین وار، هر بیننده را شوکه کرد؛ تصویری که داعش از این اسارت منتشر کرد تا قدرت خود را به رخ جهانیان بکشد، غافل از اینکه بار دیگر " ما رایت الا جمیلا" ی زینب به یادها آمد.

عجیب بود، عاشورا برای همگان زنده شد و این بار داعش زمان یکبار دیگر سر از بدن حقیقت جدا کرد تا آن را محو کند، حال آنکه حقیقت هیچگاه خاموش شدنی نیست.

هزاران کاربر از شهید والا مقام محسن حججی نوشتند، صدها نفر عزت و صلابت او را ستودند و همگان در برابر غیرت او سر خم کردند. حالا تصویری در فضای مجازی منتشر شده که گفته می شود تصویر کودک نوپای او است؛ کودکی که تنها یادگار و ثمره ازدواج این شهید بزرگوار است.

کودکی که اگر چه باید سالهای آینده را بدون حضور مادی پدر طی کند اما، او را چه نیاز به این حضور. او از چنین سرشت پاکی بوجود آمده و صلابت حسین گونه پدر میراثی است که همچون چراغی روشن در سیاهی های زمان هدایتگر او خواهد بود. 

پسر شهید محسن حججی

 

عکس پسر محسن حججی شهید اسیر دست داعش

4.833
منبع : باشگاه خبرنگاران - /م
این مطلب مفید بود ؟ 32 1
نظر کاربران
نصر

نصر

فقط میتوانم بگویم مرگ بر داعش وبر کسانی که دل شهیدان را با رفتار هایشان به درد می اورند

پاسخ دادن 2 0
نوروز

نوروز

به زودی شاهد خوار شدن مجدد داعش و داعشیها خواهید بود مرگ بر داعش مرگ بر آل سعود.

پاسخ دادن 0 0
زبیرامجدی

زبیرامجدی

لعنت خدا بر داعش رحمت خدا برپاسدران انقلاب جان فدات سید علی جانم فدات سیدعلی

پاسخ دادن 0 0
کاوه امجدی

کاوه امجدی

تایک قطره خون مانده باشد تا یک پاسدار داعش وکسانی که انها تربیت میکنندهیچ غلطی نمیکنند وای اگر سید علی حکم جهادمان دهد جانم فدات رهبرم

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف