نمناک ورزشفوتبال پسر قلعه نویی مدیر فوتبال شد!
پسر قلعه نویی ، مدرسه فوتبال
هوتن قلعه نویی پسر 19 ساله سرمربی تیم تراکتورسازی مدیریت یک مدرسه فوتبال را پذیرفته تا شاید از این طریق پای وی بیشتر به فوتبال باز شود.
تاریخ انتشار : 27 بهمن 1395

پسر امیر قلعه نویی مدیر یک مدرسه فوتبال شد

هوتن قلعه نویی پسر امیر قلعه نویی دست به کار جالبی زده است که شاید از این طریق پای وی بیشتر به فوتبال باز شود.
سه فصل پیش بود که در تمرینات استقلال با سرمربیگری امیر قلعه نویی بازیکن نوجوانی در کنار تیم بزرگسالان تمرین کرد که شاید کمتر کسی انتظار داشت او بتواند با افرادی که همگی از او بزرگتر بودند، تمرینات مشترکی را دنبال کند.

پسر قلعه نویی

پسر قلعه نویی

این بازیکن نوجوان هوتن قلعه نویی پسر امیر قلعه نویی بود و با استفاده از رابطه ای که پدرش با باشگاه استقلال داشت، در تمرینات تیم بزرگسالان استقلال حضور پیدا کرده بود. در ادامه کار به جایی رسید که حتی هوتن روی نیمکت استقلال هم نشست و در بازی های دوستانه هم که همپای دیگر بازیکنان بازی می کرد اما این بازیکن هیچ وقت فرصت بازی در تیم بزرگسالان را در بازی های رسمی پیدا نکرد و به مرور روی نیمکت هم ننشست تا موج اعتراضات به سرمربی استقلال ادامه نیابد.
هوتن قلعه نویی پس از جدایی امیرقلعه نویی از استقلال از جمع آبی ها جدا شد و بعد از آن هم در هیچ تیم فوتبالی بزرگی حضور پیدا نکرد. حالا خبر رسیده که پسر ژنرال استقلالی ها مدیریت یک مدرسه فوتبال را پذیرفته و باید دید او مدیریت هدایت یک مدرسه فوتبال را از کدام نهاد ذیربط اخذ کرده است.

پسر قلعه نویی مدیر فوتبال شد!

پسر قلعه نویی مدیر فوتبال شد!
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 4
برگرفته از آنا-/ ر
این مطلب مفید بود ؟ 2 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف