پسر مجتبی جباری

پسر مجتبی جباری به دنیا آمد

تاریخ انتشار : 13 دی 1393کد مطلب : 10804زمان مطالعه : 2 دقیقه
مجتبی جباری لژیونر محبوب استقلالی دیروز صبح صاحب فرزند پسر شد.جباری به دلیل اتفاقی که برای برادر همسرش در یک سانحه تصادف رخ داده بود فعلآ در تهران به سر می برد.

مجتبی جباری لژیونر محبوب استقلال معروف به زیدان آسیا که در خردادماه سال گذشته در کنار تیم ملی ایران موفق شد به جام جهانی صعود کند اما به دلیل مشکل جسمی از اواخر سال 92 به فکر خداحافظی از تیم ملی افتاد و پیش از سفر به برزیل، انصراف خود را اعلام کرد وی هم اکنون در تیم الاهلی قطر توپ میزند.
مجتبی جباری هافبک ایرانی تیم الاهلی قطر صبح روز جمعه صاحب فرزند شده است وی به خاطر اتفاقی که برای برادر همسرش در یک سانحه تصادف رخ داده بود از قطر به ایران مراجعت کرد و اکنون در تهران به سر می برد فرزند مجتبی جباری پسر است.
مجتبی جباری فوتبالیست جوان کشورمان در فوتبال ایران خیلی زود مشهور و محبوب شد وی فوتبال را از جوانان راه آهن و زیرنظر سرمربی وقت آن شروع کرد. وی با بازیهای قابل قبولی که انجام داد توانست نظر احدی مربی وقت جوانان استقلال را به خود معطوف کند و راهی باشگاه استقلال شود. رشد جباری در فوتبال از همان سال آغاز شد و در پایان فصل و به دلیل مشمول بودن نظام وظیفه، وی برای گذراندن خدمت سربازی راهی تیم بزرگسالان ابومسلم خراسان شد. جباری در تیم ابومسلم تبدیل به یک هافبک خلاق شد و خیلی زود توانست خود را به شهرت برساند و به تیم ملی دعوت شود. در پایان فصل 83 -84 مجتبی جباری با گذراندن یک فصل کاملاً موفق در ابومسلم خراسان به تیم بزرگسلان استقلال تهران بازگشت و در همان فصل به همراه استقلال قهرمان لیگ برتر فوتبال ایران شد.
جباری با بازیهای زیبا و موثر توانست نقش بسزایی در قهرمانی استقلال تهران در فصل رویایی 84 - 85 داشته باشد و از طرف کارشناسان و مسئولان به عنوان بهترین بازیکن لیگ ایران و پدیده فصل انتخاب شد.

مجتبی جباری بازیکن سابق استقلال

پسر مجتبی جباری به دنیا آمد

3.812
این مطلب مفید بود ؟93
برگرفته از جام نیوز - / ل
برچسب :
وبگردی