نمناک اخبارجامعه پسر جنجالی و معروف تلگرامی پناهنده شد + فیلم
پسر معروف تلگرامی ، دستگیری پسر معروف تلگرامی
وحید پسر معروف تلگرامی بعد از آزادی از زندان برای همیشه ایران را ترک کرد و در ترکیه پناهنده شد.
تاریخ انتشار : 2 تیر 1395

پسر معروف تلگرامی برای همیشه از ایران رفت

پسر معروف تلگرامی عنوان پسر جوانی است که به همراه تعداد زیادی از دختران در نقاط مختلف تهران اقدام به تهیه تصاویر نامناسب کرده بود. این پسر جوان بعد از انتشار گسترده این عکس ها در فضای مجازی ، بازداشت شد.

این جوان سی ساله که حدود 25 عکس از وی به همراه بیش از 10 دختر در مکان های مختلف منتشر شده است، پس از دستگیری اش در گفت وگویی ماجرای انتشار عکس ها، ساختن کلیپی که بعد از انتشار عکس ها منتشر کرد و نحوه دستگیری اش را تشریح می کند؛ او که دستبند و پابند به دست و پایش زده شده و پیراهن و شلوار آبی راه راه به تن کرده، می گوید:هیچ وقت فکر نمی کردم موضوع به اینجا کشیده بشه؛ کاش هیچ وقت آن کلیپ را منتشر نمی کردم... اما اخبار جدیدی از پسر معروف تلگرامی به گوش میرسد که او برای همیشه از ایران رفت .

 پسر معروف تلگرامی

پسر معروف تلگرامی پناهنده شد

پسری که با لو رفتن عکس های گوشی موبایلش به شهرت رسید و در مرحله ای با پیگیری پلیس فتا، مدتی را در زندان بود پس از آزادی به ترکیه رفته و پناهنده شده است. در عکس های لو رفته، او در کنار تعدادی از دختران دیده می شد.

 

پسر جنجالی و معروف تلگرامی پناهنده شد + فیلم

پسر جنجالی و معروف تلگرامی پناهنده شد + فیلم
:
امتیاز : 1.8 تعداد رای : 14
برگرفته از عصر ایران / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 5 9
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف