نمناک سرگرمیگوناگون بدشانسی این روزهای پسر میلیاردر اینستاگرامی! + تصاویر
پسر جوان 22 ساله لندنی به نام " Lak Sira " که به گفته خودش مالک اتومبیل های طلایی می باشد، اخیرا با بدشانسی های مختلفی روبرو شد منجر به بازتاب متعدد وی گشت.

بدشانسی این روزهای پسر میلیاردر اینستاگرامی!

این روزها همزمان با افزایش تعداد کاربران اینستاگرام بصورت روزانه، تعداد زیادی از افراد هستند که با سلایق، عادات، فرهنگ و... مختلف رو به این برنامه آورده اند و تنها با استفاده از یک شماره و یا یک آدرس ایمیل، در این برنامه اجتماعی عضو شد و با دوستان خودتان در هر لحظه ارتباط داشته باشید.

با این حال این دید مثبتی است که کاربران عادی این برنامه اجتماعی دارند و در مقابل برخی افراد ثروتمند هستند که برای خود نمایی و نمایش میزان ثروت خود اعم از خانه های گران قیمت، اتومبیل های لوکس و... بصورت کاملا رایگان در این صفحات عضو می شوند و شروع به اشتراک تصاویر مختلفی می کنند که در نهایت بعد از مدتی یکی از افراد شناخته شده در صفحات مجازی می شوند.

از این رو چنین اقداماتی علیرغم اینکه می تواند منجر به شناخته شدن این افراد شود، می تواند بارهای روانی بسیار تاثیرگذار، ایجاد اختلافات طبقاتی میان قشرهای مختلف جامعه، افسردگی و... در برخی از کاربران تزریق نمایند.

اما اخیرا یکی از کاربران ثروتمند شناخته شده که به گفته خودش دارای اتومبیل های طلایی جهان می باشد، اخیرا با تعدادی بد شانسی روبرو شد که خبرهای آن بازتاب های متعددی را همراه با واکنش های مختلفی ایجاد نمود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

آقای " Lak Sira "  یکی از افراد جوان و ثروتمند اینستاگرامی است که به گفته خودش مالک تمام اتومبیل های طلایی می باشد. اما این در ظاهر این گونه است و اخیرا با بد شانسی های مختلفی روبرو شده است که منجر به بازتاب های مختلف آن شد. از مهم ترین و اصلی ترین بدشانسی های وی می توان به چند هفته پیش وی اشاره نمود که اتومبیل لامبورگینی طلایی گالاردو وی در آتش سوخت!

اما این تنها بد شانسی وی نبوده است و روز گذشته اتومبیل میلیاردی وی توسط مخالفان این جوان ثروتمند، مورد آسیب های مختلفی قرار گرفت و تصویر آن را در صفحه مجازی خودش منتشر نمود. این جوان دارای بیش از 180 هزار دنبال کننده در اینستاگرام می باشد.

بدشانسی این روزهای پسر میلیاردر اینستاگرامی! + تصاویر

بدشانسی این روزهای پسر میلیاردر اینستاگرامی! + تصاویر
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 9
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 7 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف