نمناک فرهنگ و هنرچهره ها واکنش پسر ناصر ملک مطیعی به پخش نشدن برنامه پدرش
پسر ناصر ملک مطیعی ، ناصر ملک مطیعی در برنامه دورهمی
در پی پخش نشدن برنامه ای با حضور ناصر ملک مطیعی در تلویزیون شایعات زیادی شکل گرفت و پسر ناصر ملک مطیعی را وادار به واکنش کرد.
تاریخ انتشار : 4 دی 1396

ناگفته های پسر ناصر ملک مطیعی به شایعاتی درباره پدرش

برنامه من و شما با اجرای آرش ظلی پور قرار بود برای اولین بار میزبان ناصر ملک مطیعی بازیگر پیشکسوت قدیمی سینمای کشورمان باشد اما این برنامه به دلایلی پخش نشد . عدم پخش این برنامه و برنامه ای که با حضور ناصر ملک مطیعی در استودیوی دورهمی ضبط شده بود باعث ایجاد شایعات زیادی شد که پسر ناصر ملک مطیعی به آنها پاسخ داد.

قرار بود ناصر ملک مطیعی پس از سال ها از قاب تلویزیون با طرفدارانش صحبت کند. این خبر از ساعات ابتدایی روز چهارشنبه هفته گذشته به واسطه صفحات مجازی دست به دست شد و بسیاری از خبرگزاری ها و رسانه های مکتوب به آن پرداختند. حضور این بازیگر پیش کسوت پس از سال ها در رسانه ملی به اندازه وسعت انتشار خبرش، غافلگیرکننده و جذاب بود. حضور ناصر ملک مطیعی در برنامه «دورهمی» و گفت وگویش با مهران مدیری به سرعت خبرساز شد و هم زمان با این خبر، حضورش در برنامه ای دیگر با عنوان «من و شما» نیز توجهات بسیاری را به ویژه برنامه های شب یلدا در رسانه ملی و تغییر رویکرد این رسانه مبنی بر حضور بازیگری که سال ها در قاب تلویزیون دیده نشده است، جلب کرد و طبعا بینندگان مشتاق تلویزیون پیگیر و علاقه مند حضور ناصر ملک مطیعی و شنیدن صحبت هایش بودند.

گویا پخش ویژه برنامه «من و شما» به جای پخش در روز جمعه به چهارشنبه منتقل شد و قرار بود این برنامه زودتر از برنامه «دورهمی» روی آنتن برود اما این برنامه که قرار بود با حضور ناصر ملک مطیعی و علی پروین، از شبکه شما پخش شود، لحظاتی پس از صحبت های ابتدایی مجری قطع شد و سپس، در زیرنویس تلویزیون اعلام شد که این برنامه، امشب به دلیل مشکل فنی پخش نمی شود.

پسر ناصر ملک مطیعی

واکنش پسر ناصر ملک مطیعی به ماجرای پخش نشدن برنامه پدرش

پسر ناصر ملک مطیعی در توضیحی در پی پخش نشدن مصاحبه های پدرش از تلویزیون، تاکید کرد که این هنرپیشه هیچ موضع گیری پس از این رخداد نداشته است.

ناصر ملک مطیعی

ناصر ملک مطیعی در برنامه من و شما

امیرعلی ملک مطیعی در این یادداشت که در اختیار ما گذاشت، نوشت:«در پی پخش نشدن مصاحبه های پدر ، ناصر ملک مطیعی در برنامه های (من و شما) و (دورهمی) از شبکه های شما و نسیم، حواشی متعددی شکل گرفت که از این طریق روشنگری خواهد شد.

نخست اینکه ناصر ملک مطیعی پس از پخش نشدن مصاحبه هایش در رسانه ملی، هیچگونه نظر، صحبت و مصاحبه ای در این مورد نداشته است و موضعش سکوت است.

نکته بعد اینکه هیچ گونه فیلمی از پشت صحنه این برنامه ها توسط ملک مطیعی و نزدیکانش در فضای مجازی منتشر نشده است.

دوستان عزیز در فضای مجازی توجه داشته باشند که ناصر ملک مطیعی ، هیچ گونه فعالیتی در دنیای مجازی، اعم از اینستاگرام، کانال تلگرام و... ندارد.

ناصر ملک مطیعی

ناصر ملک مطیعی در برنامه دورهمی

اخیرا جوابیه ای برای یک روزنامه منتقد، در صفحه اینستاگرام منتسب به پدر، منتشر شده است که کذب محض است و به ناصر ملک مطیعی هیچ ارتباطی ندارد.

بر خود وظیفه می دانم از همه هنرمندان عزیز و بزرگواری که در این چند روز ، از ناصر ملک مطیعی حمایت و پشتیبانی کردند، تشکر و سپاسگزاری کنم و در پیشگاه مردم عزیز ایران سر تعظیم فرود بیاورم که با مهر بی پایانشان، همیشه پشت و پناه پدر بوده اند و او را تنها نگذاشتند.
امیدوارم با تدبیر مسئولان محترم صدا وسیما، هر دو برنامه (من و شما) و (دورهمی) به زودی از رسانه ملی پخش شود.»

واکنش پسر ناصر ملک مطیعی به پخش نشدن برنامه پدرش

واکنش پسر ناصر ملک مطیعی به پخش نشدن برنامه پدرش
: امتیاز : 5 تعداد رای : 19
برگرفته از ایسنا _ روزنامه شرق/ م.ف
این مطلب مفید بود ؟
19 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف