نمناک اخبارجامعه ماجرای پسر گمشده ایرانی در تلگرام + عکس
پسر گمشده ، تلگرام
تصویری از پسر بچه ای در تلگرام منتشر شده بود که گردانندگان این عکس مدعی بودند این پسر گمشده ایرانی است و تقاضای کمک برای یافتن خانواده اش داشتند. اما واقعیت چیز دیگری بود.
تاریخ انتشار : 16 شهریور 1394

داستان پسر گمشده هندی در تلگرام

اندکی جستجو در فضای مجازی و پیگیری های انجام شده نشان می دهند، نه تنها شایعه منتشر شده در شبکه های اجتماعی موبایلی مبنی بر گم شدن پسر بچه صحت ندارد، بلکه صاحب این عکس، پسری است که اصلا ملیتی ایرانی ندارد و در یکی از شهرهای هند زندگی می کند.
به تازگی اخباری در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی موبایلی دست به دست می شود با این عنوان:پسری چهل روز است که در یک پاسگاه پلیس پیدا شده، وی هیچ شماره یا آدرسی از پدر و مادر خود ندارد، لطفا این پیام را در گروه های مختلف انتشار دهید تا به پدر و مادرش این پسر خردسال کمک کنیم فرزندشان را پیدا کنند.
گردانندگان این تصویر مدعی هستند، وی یک پسربچه ایرانی است که مدتی مفقود شده است و پدر و مادر وی بی تاب شنیدن خبری از پسرشان هستند.
اندکی جستجو در فضای مجازی و پیگیری های انجام شده نشان می دهند، نه تنها شایعه منتشر شده در شبکه های اجتماعی موبایلی صحت ندارد، بلکه صاحب این عکس، پسری است که اصلا ملیتی ایرانی ندارد و در یکی از شهرهای هند زندگی می کند.
عکس این پسر هندی که خبر گم شدن وی توسط چند کاربر همین کشور در توئیتر و دیگر شبکه های مجازی منتشر شده چند وقتی به عنوان یک پسر ایرانی در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود.
گفتنی است، به تازگی شایعاتی اینچنینی بدون هیچ پشتوانه خبری دقیق در شبکه های مجازی بخصوص موبایلی گسترش پیدا کرده است. حال اینکه هدف انتشار دهندگان این نوع شایعات در میان کاربران ایرانی چیست موضوعی است که باید مورد ارزیابی دقیق قرار گیرد و با خاطیان برخورد مناسب صورت پذیرد.
 
پسر گم شده هندی

پسر گم شده هندی در تلگرام

ماجرای پسر گمشده ایرانی در تلگرام + عکس

ماجرای پسر گمشده ایرانی در تلگرام + عکس
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 31
برگرفته از باشگاه خبرنگاران /ن
این مطلب مفید بود ؟ 27 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف