نمناک سبک زندگیکار و زندگی اگر موجر پول رهن را به ما پس نداد چه کنیم؟
پول رهن ، پرداخت پول رهن
اگر مستاجر هستید و با مشکل عدم پرداخت پول رهن از سمت موجر مواجه شده اید بهتر است این مطلب را مطالعه کنید.

در صورت عدم پرداخت پول رهن توسط موجر چه باید کرد

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در پس گرفتن پول رهن از موجر با مشکل روبه رو شده باشید ، به همین دلیل لازم دانستیم که برای اطلاع شما از این مساله این مطلب را گردآوری کنیم. 

 

ترفند پس گرفتن پول رهن از موجر

سال پیش خانه ای را با مبلغ 23 میلیون تومان به مدت یک سال رهن کردم و بعد از 11 ماه خانه را تخلیه و کلید را به صاحبخانه تحویل دادم. بعد از گذشت 2 ماه از تاریخ قرار داد موجر پول رهن را به اینجانب برنگردانده است ولی طی پیگیری های زیاد یک چک به مبلغ مذکور از ایشان دریافت کرده ام که دیروز ان چک نیز برگشت خورده است. آیا برای پیگیری حق خود میتوانم از دادخواست تامین خواسته نسبت به توقیف اموال موجر اقدام نمایم؟ در متن این دادخواست چه مواردی باید ذکر شود؟

 پول رهن

شرایط پس گرفتن پول رهن از موجر

 

 پاسخ:

 

شما باید دادخواستی به متن ذیل تهیه کنید:به موجب چک شماره ... به من بدهکار می باشند که به علت عدم موجودی در بانک مواجه با صدور برگشت چک گردیده است و لذا تقاضا دارم نسبت به صدور قرار تامین خواسته از اموال خوانده اقدام فرمایید ضمنا اقدام قبل از ابلاغ مورد تقاضا است. در ضمن ظرف ده روز دادخواست اصلی خود را تقدیم دادگاه نمایید.

اگر موجر پول رهن را به ما پس نداد چه کنیم؟

اگر موجر پول رهن را به ما پس نداد چه کنیم؟
:
امتیاز : 2.5 تعداد رای : 4
برگرفته از دادرس / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 2 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف