نمناک دنیای مدگوناگون 10 مدل بهترین پشتی صندلی اداری استاندارد + تصاویر
پشتی صندلی اداری ، پشتی صندلی کار
افراد در محیط کار ، پشت میز کامپیوتر و فضایی که بایستی ساعتها روی صندلی بنشینند برای جلوگیری از خستگی و عوارض جدی نیاز به پشتی صندلی اداری استاندارد دارند.

10 نوع پشتی که هر کارمندی در محیط کار به آن نیاز دارد!

اگر شما در یک دفتر مشغول به کار هستید و از پشتی های طبی استفاده نمیکنید ، حتما کمر درد را تجربه کرده اید. جای تعجب ندارد که حدود54% از افرادی که مبتلا به کمر در هستند ، مختص افرادی می باشد که در دفاتر مشغول به کار هستند و می توان این مشکل را به صندلی های آنها ربط داد و حدودا 10% از این افراد مشکل خود را از برخی راه ها و طب ها حل میکنند و بقیه این افراد پیگیر این درد دردناک نمی شوند و نمی یابند که چه چیزی باعث درد در این نقطه شده است.
در آمریکا سالانه برای درمان درد کمر حدود 50 میلیارد دلار هزینه می شود و اگر ما بتوانیم اقدامات لازم را برای درمان این درد انجام دهیم دیگر نیازی برای هزینه اضافی نمی باشد.
درد کمر به خصوص در افرادی که بیشتر وقتشان در دفاتر روی صندلی میگذرد ، ایجاد میشود و در این مقاله ما قصد داریم تا شما را با برخی پشتی ها که مختصص کارکنان دفاتر می باشد ، آشنا سازیم.

بهترین مدلهای پشتی صندلی اداری 

1-پشتی نوع اول:
پشتی صندلی اداری
این نوع طراحی پشتی که مناسب برای صندلی می باشد ، یک طراحی ارتوپدی برای کاهش درد کمر می باشد و از قابلیت های آن این است که ستون فقرات شما را تنظیم می کند. این نوع پشتی از فوم ساخته شده است که هم بسیار در درمان کمر درد مناسب است و هم حمل و نقل آن آسان می باشد و می تواند پس از پایان وقت اداری خود آنرا به خانه ببرید و استفاده کنید و لازم بذکر است که این پشتی های طبی مقرون به صرفه هستند و هزینه زیادی ندارند.
2-پشتی نوع دوم:
پشتی صندلی اداری
این نوع پشتی که 100% نرم می باشد از فوم ساخته شده است و در درمان کمر درد بسیار مناسب است.این نوع پشتی دارای دو بند از قسمت پشتی می باشد و با استفاده از این دو بند می توانید آنرا از دو قسمت تنظیم کنید.این پشتی برای دردهای مزمن مانند :کمر درد، دردهای عضلانی، آرتروز و دیسک بسیار تاثیر گذار است.
3-پشتی نوع سوم:
پشتی صندلی اداری

نمونه پشتی صندلی اداری استاندارد

این نوع پشتی بسیار سبک می باشند پرا که در ساخت آن از مواد زیادی استفاده نشده است.این نوع پشتی که پشتی های زاویه دار ، نامیده می شوند بسیار سبک هستند و بابت آن هزینه کمتری خواهید داشت نسبت به پشتی های دیگر و این پشتی در حین نشستن روی صندلی می تواند ستون فقرات شما را تنظیم کند و حتی آنرا می توانید برای راحتی بیشتر در حین رانندگی هم استفاده کنید و با استفاده از این پشتی مطمئن باشید که احساس خوبی خواهید داشت.
4-پشتی نوع چهارم:
پشتی صندلی اداری
پشتی طبی که در عکس مشاهده می کنید یکی از راحتترن و نرم ترین پشتی های طبی برای استفاده می باشد. از این نوع پشتی می توانید حتی برای خواب، زیر سرتان قرا دهید که احساس راحتی به شما خواهد داد. و ابر داخلی آن از فوم با کیفیت بسیار زیادی درست شده است و به شکل منحصر بفردی می تواند ستون فقرات شما را تنطیم سازد.
5-پشتی نوع پنجم:
پشتی صندلی اداری
این نوع پشتی دارای 5 بند می باشد که بهتر می تواند ستون فقرات شما را تنظیم کند و در درمان کمر درد کمک به ویژه ایی می کند و گودی کمر را به نحو احسنت درمان می کند و از مبتلا شدن به کمر دردهای مزمن جلوگیری می کند.
6-پشتی نوع ششم:
پشتی صندلی اداری
این نوع پشتی که پشتی رولی D شکل نامیده می شود ،توسط فیزیوتراپ ها طراحی شده است و در قسمت بالایی کمر قرار می گیرد و این نوع پشتی به صرفه و کم هزینه می باشند.
7-پشتی نوع هفتم:
پشتی صندلی اداری
به این پشتی مدال طلای بهترین پشتی در جشنواره INPEX اهدا شد و کاربران آن اعلام کردند که این پشتی برای درمان کمر در های مزمن بسیار مناسب و مطلوب می باشند
8-پشتی نوع هشتم:
پشتی صندلی اداری
این نوع پشتی بسیار مناسب می باشنند و در درمان کمر درد های مزمن بسیار تاثیر گذار است و می توانید مدت های طولانی به آن تکیه بدهید و به هیچ وجه احساس خستگی نخواهید کرد. متخصصان ارتوپد توصیه می کنند افرادی که ستون فقرات خود را عمل کرده اند از این پشتی های طبی برای درمان سریعتر استفاده کنند و افرادی که به فیبرومیالژیا مبتلا هستند توصیه می شود که از این نوع پشتی ها برای درمان خود استفاده کنند. از این نوع پشتی می توانید در مبلمان خانه تان ، صندلی های اتومبیل و غیره استفاده کنید.
9- پشتی نوع نهم:
پشتی صندلی اداری
این نوع پشتی از بامبو و فوم با کیفیت ساخته شده است که برای درمان کمر درد بسیار مطلوب است و باتکیه دادن به آن احساسی خوبی خواهید داشت.
10-پشتی نوع دهم:
پشتی صندلی اداری
این نوع پشتی ساده و مقرون به صرف می باشد و به شما در درمان کمر دردهای مزمن کمک می کند و این نوع پشتی یکی از بهترین ها برای انتخاب می باشد.

10 مدل بهترین پشتی صندلی اداری استاندارد + تصاویر

10 مدل بهترین پشتی صندلی اداری استاندارد + تصاویر
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 6
منبع : بخش دنیای مد نمناک/ ف.ن
این مطلب مفید بود ؟ 6 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف