نمناک سرگرمیدیدنی ها با پشمالو ترین سگ جهان آشنا شوید + تصاویر
پشمالو ترین سگ ، سگ پشمالو
شاید تا به حال سگ های بسیاری را مشاهده کرده باشید اما (یوریکو هماچیلو) سگی بسیار بامزه ای می باشد و میتوان گفت که یکی از پشمالوترین سگ های دنیا است.

پشمالو ترین سگ دنیا

داشتن حیوان خانگی شاید برای هر شخصی می تواند بسیار لذت بخش باشد، چرا که در اوقات فراقت یا تنهایی می توانند باعث سرگرمی شما بشوند.بطور کل داشتن حیوان خانگی می تواند بسیار جالب و در عین حال سرگرم کننده باشد Y اگر شما یک سگ خانگی داشته باشید می تواند برای شما بسیار مطلوب و موثر باشد چرا که باید با او هر روز به بیرون از خانه برای قدم زدن و بازی کردن به بیرون از خانه بروید و این منجر به فعالیت شما خواهد شد و با آن سرگرم می شوید. 

سگ پشمالو دنیا

 تصویر پشمالو ترین سگ جهان

سگ ها حیواناتی باهوش و در عین حال بسیار بانمک هستند،مثل این سگ پشمالو که به اسم "یوریکو هماچیلو" که در بخش سرگرمی نمناک تصاویر زیبای او را می بینید. این تنها یک سگ ساده نمی باشد و بلکه در اکثر فیلم های ژاپنی شرکت داشته و دارد و اینک یک بازیگر کوچک،پشمالو و با نمک ژاپنی محسوب می شود.

یوریکو هماچیلو سگ پشمالو و جذاب

از جذابیت های این سگ می توان به بدن گرد، دم کوچک و قیافه بانمک آن اشاره نمود.
عکس ها و کلیپ های این سگ پشمالو و بانمک ژاپنی هزاران بار در صفحات مجازی مشاهده شده است و تعداد زیادی از کاربران از سرتاسر دنیا، به آن علاقمند هستند. برخی از کاربران لقب هایی را برای این سگ اعم از "گرد ترین سگ " ، "پشمالو ترین سگ" و... انتخاب کردند و هر شخصی ممکن است تنمایل به داشتن چنین حیوانی در کنارش داشته باشد.
 
حیوانات خانگی

پشمالو ترین سگ در جهان

سگ بسیار بامزه

(یوریکو هماچیلو) سگ بسیار بامزه و پشمالو

بامزه ترین و پشمالو ترین سگ جهان + تصاویر

با پشمالو ترین سگ جهان آشنا شوید + تصاویر
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 9
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /ح.ب
این مطلب مفید بود ؟ 8 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف