نمناک سرگرمیگوناگون گوسفندی عجیب با 30 کیلو پشم !!! + عکس
پشم گوسفند ، پشم زیاد
گوسفندی که نزدیک به یک سال پشم هایش کوتاه نشد و دیگر توان راه رفتن نداشت بالاخره صاحب خود را مجبور کرد که پشم هایش را بزند.

ماجرای عجیب گوسفندی که فقط 30 کیلو پشم دارد!

گوسفندها یکی از حیوانات اهلی هستند که از همان ابتدای زندگی انسان ها در کره زمین ، برای تامین غذای مورد نیاز انسان ها استفاده می شوند.همچنین گفته می شود که گوسفندها برای اولین بار بین 9000 و 11000 سال پیش از میلاد مسیح برای خدمات رسانی به انسان ها استفاده می شدند.

با این وجود، اینک انسان ها همانند چندین قرن گذشته از شیر،پشم و گوشت این حیوان استفاده می کنند.اما با این وجود، روز گذشته گوسفندی در استرالیا خبرساز شد که تصاویر آن در رسانه های کشور استرالیا منتشر شد.جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

گوسفند سنگین وزن!

ناتوانی گوسفند در راه رفتن بخاطر حجم بالای پشم!

روز گذشته ، یک چوپان در استرالیا،تصاویری از گوسفند خود در صفحات مجازی منتشر کرد که باعث شوکه شدن بسیاری از کاربران شد.این تصاویر نشان دهنده گوسفندی با 30 کیلوگرم پشم است که بقدری این پشم ها باعث سنگین شدنش شده بودند،نمی توانست حرکت کند.

چیدن پشم گوسفند سنگین

چیدن پشم های گوسفند به علت سنگینی!

به گفته مالک این گوسفند،به مدت یک سال بود که وی پشم های گوسفندش را کوتاه نکرده بود و این برای گوسفند تبدیل به یک معضل شده بود.به همین دلیل چوپان استرالیایی تصمیم گرفت تا پشم های گوسفند خود را کوتاه کند.پس از کوتاه کردن،همان گونه که در تصاویر مشاهده می کنید برخی از اعضای بدن گوسفند زخم می شود .اینک گوسفند پشمالو پس از مدت یک سال سختی،تواسنت احساس راحتی نماید.

سی کیلو پشم

30 کیلو پشم فقط از یک گوسفند!

گوسفندی عجیب با ده ها کیلو پشم روی بدنش!+عکس

گوسفندی عجیب با 30 کیلو پشم !!! + عکس
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 7
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن /آ
این مطلب مفید بود ؟ 7 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف