نمناک اخبارحوادث پشیمانی زن جوان بعد از یک وسوسه
زن جوان ، زن جوان متاهل
زن جوان که برای سقط جنین به یک مطب زیر زمینی رفته بود با حرفهای شخصی فرصت طلب وسوسه شد و دست به کاری زد که جز پشیمانی برایش حاصلی نداشت. ماجرا را در ادامه بخوانید.
تاریخ انتشار : 7 بهمن 1393

 زن جوان باردار در یک مطب زیرزمینی با زنی به نام سهیلا آشنا شد. سهیلا از سادگی زن باردار سو استفاده کرد و با وعده های دروغین او را گرفتار ساخت.

چند ماه پیش زنی به مطبی زیرزمینی در استان گیلان رفت تا به صورت غیرقانونی سقط جنین کند. چند روز از زمانی که او متوجه شده بود باردار است گذشته بود و از آنجا که تازه ازدواج کرده بود و نمی خواست به این زودی بچه دار شود تصمیم به این کار گرفته بود. وقتی روی نیمکت نشسته و منتظر بود تا ماما را ببیند زنی به نام سهیلا کنار او نشست.

سهیلا به محض دیدن چهره پریشان زن باردار سر صحبت را با او باز کرد. وقتی متوجه شد که او قصد از بین بردن فرزندش را دارد سعی کرد تا او را از تصمیمش منصرف کند اما زن باردار تصمیم خود را گرفته بود و اصلا نمی خواست تحت تأثیر احساساتش عمل کند تا اینکه سهیلا پیشنهادی وسوسه انگیزی به او داد که زن باردار حاضر شد نظر خود را تغییر دهد.

او گفت که حاضر است کودک او را بعد از تولد گرفته و به خانواده ای که نمی توانند بچه دار شوند، بفروشد. او گفت که با این کار پول خوبی نصیب هردویشان می شود. همین باعث شد که زن باردار بر سر دوراهی گیر کند. با قبول کردن پیشنهاد سهیلا هم کودکش زنده می ماند و هم آینده خوبی در انتظارش بود برای همین دیگر حاضر نشد جنین خود را سقط کند و پیشنهاد سهیلا را برای به دنیا آوردن فرزندش پذیرفت اما ماجرا به اینجا ختم نشد.

 پشیمانی زن جوانی که نوزادش را نمی خواست

چند ماه از این ماجرا گذشت تا اینکه مدتی قبل زن جوان نزد مأموران پلیس استان گیلان رفت و از عاملان مرگ نوزادش شکایت کرد. او به مأموران گفت:حدود 8 ماه پیش در یکی از مراکز غیرقانونی سقط جنین با زنی به نام سهیلا آشنا شدم. قرار بود وقتی فرزندم به دنیا آمد آن را به قیمت 7میلیون تومان از من بخرد و به خانواده ای بدهدکه نمی توانستند بچه دار شوند. پس از به دنیا آمدن او، سهیلا فرزندم را گرفت تا تحویل آن خانواده بدهد.

زن جوان می گوید:دل کندن از فرزندم خیلی برایم سخت بود اما واقعا نمی توانستم از پس مخارج بزرگ کردن او بربیایم. در نهایت سهیلا فرزندم را گرفت و قرار شد روز بعد طبق قرار قبلی مان پول را به حسابم بریزد اما مرا سرکار گذاشت. او مرتب امروز و فردا می کرد تا اینکه او را تهدید به شکایت کردم. از او خواستم فرزندم را برگرداند؛ چرا که تصمیم گرفته بودم خودم او را بزرگ کنم. سهیلا که ترسیده بود، مدعی شد شبی که پسرم را تحویل گرفته تا به آن خانواده بدهد، حال نوزاد خراب شده و به طرز مرموزی جان باخته است.

سهیلا می گفت بعد از مرگ پسرم به شدت وحشت کرده تا جایی که جسد او را در رودخانه سپیدرود انداخته است. وقتی این موضوع را شنیدم به شدت عصبی شدم و تصمیم به شکایت گرفتم. به دنبال اظهارات این زن، مأموران تحقیقات خود را شروع کردند و با راهنمایی شاکی سهیلا را دستگیر کردند. هر چند این زن مدعی شده که نوزاد شاکی پس از تولد جان باخته و او جسدش را به رودخانه انداخته است اما تحقیقات در این پرونده برای افشای زوایای پنهان ادامه دارد. 

پشیمانی زن جوان بعد از یک وسوسه

پشیمانی زن جوان بعد از یک وسوسه
:
امتیاز : 4.2 تعداد رای : 105
برگرفته از همشهری /ن
این مطلب مفید بود ؟ 88 17
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف