نمناک فرهنگ و هنرسینما،تئاتر،تلویزیون پشیمانی “گلشیفته فراهانی” از برهنه شدن + فیلم و عکس
گلشیفته فراهانی ، ‌ برهنه شدن گلشیفته فراهانی
“گلشیفته فراهانی” در تازه ترین گفتگوی خودبا رسانه های فرانسوی از برهنه شدن خود در مقابل دوربین ابراز پشیمانی کرد.
تاریخ انتشار : 23 خرداد 1395

گلشیفته فراهانی:دیگر عکس برهنه نمی گیرم 

فراهانی به تازگی با فرانس اینتر مصاحبه داشته و از او درباره ژست برهنه گرفتن برای عکاسی پرسیده اند و گلشیفته فراهانی پذیرفته که برهنه شدن او کاری اشتباه بوده است.

گلشیفته فراهانی در پاسسخ به "فرانس اینتر" و در توجیه رفتار غیراخلاقی و ناشیانه خود گفته است:زمانی که این کار را کرد، می خواست بگوید که به این صورت نگاه کنید و به این بدن نگاه کنید:"آیا من خطرناکم؟ آیا احساس خطر می کنید؟ آیا من شما را تهدید می کنم؟ اگر چنین است، به این نگاه کنید، خیلی خوب به این نگاه کنید، برای شما خوب است."

گلشیفته فراهانی که با حالت خجلت زده در مقابل دوربین نشسته، می افزاید:آن زمان خیلی عصبانی بوده، اما دیگر چنان کارهایی نمی کند. 

دانلود

مصاحبه گلشیفته فراهانی

گلشیفته فراهانی برای سینمای ایران بازیگری جنجالی محسوب می شود؛ چه به دلیل مهاجرتش به خارج از ایران و چه به دلیل تصمیمات جسورانه اش در برهنه کردن خود جلوی دوربین فیلم ها و مجلات.

صدای آمریکا در حالی او را به رفتارهای جسورانه توصیف می کند که حال و هوای غرب و رسانه هایش در جوگیر شدن او سهمی بسزا داشته اند.

 

گلشیفته فراهانی

اظهار نظر گلشیفته فراهانی دربراه برهنه شدنش

رفتارهای جسورانه در غرب ستوده می شود و به کارهایی گفته می شود که بطور دفعی و بدون عاقبت اندیشه انجام شده و ممکن است پشیمانی به بار آورد، در برابر آن شجاعت قرار دارد که با فکر و اندیشه همراه است.

آن روزها که گلشیفته فراهانی برهنه شد عده ای از ایرانیان اروپایی تر از اروپایی ها و رسانه های غربی او را مانند قهرمان ستودند.

گلشیفته فراهانی ، فیلم مصاحبه جدید گلشیفته فراهانی

پشیمانی “گلشیفته فراهانی” از برهنه شدن + فیلم و عکس
:
امتیاز : 2.8 تعداد رای : 170
برگرفته از جام نیوز - /ک
این مطلب مفید بود ؟ 94 76
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف