نمناک اخبارجامعه گوشت فاسد در آش فروشی معروف میدان تجریش را پلمپ کرد
پلمپ ، پلمب شدن
در بازدید سرزده معاون داستان تهران و سرپرست دادسرای جرایم پزشکی و دارویی از اغذیه فروشی های میدان تجریش، دستور پلمپ آش فروشی معروف و چند بستنی فروشی و سفره خانه سنتی صادر شد.
تاریخ انتشار : 17 آبان 1394
بازدید : 4,920 نفر

پلمپ اغذیه فروشی های میدان تجریش

در بازدید سرزده ذبیح زاده، معاون داستان تهران و سرپرست دادسرای جرایم پزشکی و دارویی از اغذیه فروشی های میدان تجریش دستور پلمپ سفره خانه ای در بازار ، دو کافه، یک بستنی فروشی و یک آش فروشی صادر شد.

پلمب شدن اغذیه فروشی ها در تهران


وی در این بازدید دستور پلمب یک آش فروشی معروف در اطراف این میدان را به دلیل کشف 60 کیلو گوشت فاسد صادر کرد.

ذبیح زاده در ادامه به صورت سرزده از یک بستنی فروشی معروف بازدید کرد که با وجود سوسک در مواد اولیه بستنی های این مغازه روبرو شد و دستور پلمب این مغازه را نیز صادر کرد.

معاون داستان تهران و سرپرست دادسرای جرایم پزشکی و دارویی در ادامه با حضور در بازارچه تجریش وضعیت رستوران های این محدوده را مورد بررسی قرار داد و دستور پلمب سفره خانه ای در این بازارچه را به دلیل کشف هشتاد کیلو گوشت فاسد صادر کرد و گوشت های کشف شده نیز معدوم شدند. همچنین در این بازدید دو کافه به دلیل تبلیغ و عرضه قلیان پلمب شدند.

پلمپ ، پلمپ آش فروشی مشهور میدان تجریش

گوشت فاسد در آش فروشی معروف میدان تجریش را پلمپ کرد
:
امتیاز : 4.8 تعداد رای : 20
برگرفته از نسیم-/ف
این مطلب مفید بود ؟ 19 1
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف