نمناک اخبارحوادث پلمپ بزرگترین رستوران شرق تهران به دلیل سرو مشروبات و مواد مخدر
بزرگترین رستوران ، سرو مشروبات الکلی
گزارشاتی در رابطه با تهاجم و شبیخون فرهنگی در بزرگترین رستوران شرق تهران منجر به پلمپ شدن این رستوران شد.
تاریخ انتشار : 4 بهمن 1394
بازدید : 5,349 نفر

بزرگترین رستوران شرق تهران به دلایلی پلمپ شد

«حیدر فتاحی» دادستان عمومی و انقلاب پردیس، از پلمپ یکی از بزرگترین رستوران های شرق تهران خبر داد و گفت:در راستای مبارزه با تهاجم و شبیخون فرهنگی و حسب گزارشات مردمی دستور پلمپ این رستوران به دلیل عدم رعایت مسائل شرعی و قانونی صادر شد.

وی ادامه داد:طبق گزارشات واصله مالک این رستوران به برگزاری مراسم هایی به صورت مختلط اقدام می کرده که مصرف مشروبات الکی و استعمال مواد مخدر نیز در اختیار مدعوین بوده است.

فتاحی تصریح کرد:دادستانی پس از اخذ گزارش دستور ورود به این رستوران را صادر کرد و طی این بازرسی مقادیری از مشروبات الکی و مواد مخدر کشف و ضبط شد و هفت نفر نیز دستگیر شدند.

دادستان عمومی و انقلاب پردیس گفت:مالک رستوران به ایجاد یک راه مخفی در پشت رستوران و احداث یک ویلا اقدام کرده بود که با دعوت از خواننده های زیرزمینی و صرف مشروبات الکی و مواد مخدر در این مکان به برگزاری مراسماتی خلاف منافی عفت اقدام می کرد.

فتاحی با اشاره به برخورد قاطع دادستانی با مسائل خلاف عفت عمومی در پایان گفت:در حال حاضر مالک رستوران متواری است اما پیگیری ها برای دستگیری وی همچنان ادامه دارد.

 

پلمپ بزرگترین رستوران شرق تهران به دلیل سرو مشروبات و مواد مخدر

پلمپ بزرگترین رستوران شرق تهران به دلیل سرو مشروبات و مواد مخدر
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 18
برگرفته از میزان /ن
این مطلب مفید بود ؟ 14 4
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف