پلنگ در لابی هتل
احیرا یک پلنگ وحشی بصورت تصادفی وارد لابی یک هتل در هندوستان شد که ویدیو آن در صفحات مجازی با واکنش های متعددی روبرو گشت!

گشت و گذار 15 دقیقه ای پلنگ در لابی هتل!

کشور هندوستان یکی از کشورهایی است که دسترسی حیوانات وحشی در آن به شهرها و روستاها بسیار نزدیک و آسان است که نتیجه آن متقابلا حمله حیوانات می باشد که می تواند بسیار خطرناک و یا حتی گاها منجر به کشته شدن اهالی روستاها و برخی از شهرهای پیشرفت نکرده شود.

از این رو سالانه تعداد زیادی از اهالی کشور هندوستان در طی حمله حیوانات و یا شوخی کردن با حیوانات وحشی اعم از مارها و دیگر حیوانات شود که این می تواند بسیار دردناک باشد. برای مثال اخیرا ویدیویی از دوربین های مدار بسته یک هتل واقع در هندوستان در صفحات مجازی منتشر شد که توانست با بازدید و واکنش های متعددی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی نمناک خواهیم گفت.

مهمان ناخوانده هتل

اخیرا ویدیویی در صفحات مجازی از یک پلنگ وحشی منتشر شد که توانست با بازدید و واکنش های فراوانی روبرو شود و همان گونه که در ویدیو ذیل مشاهده می کنید، یک پلنگ وحشی بصورت ناخواسته وارد یک هتل واقع در اوتاراکند در شمال کشور هندوستان شد که جان کارکنان و مهمانداران و مسافران را به خطر انداخت!

طبق آخرین گزارشات این پلنگ به مدت 15 دقیقه در حال گشت و گذار بوده است و در نهایت خوشبختانه به هیچ یک از افراد حاضر در هتل آسیب نمی زند و به بیرون از هتل می رود. گفته می شود این پلنگ وحشی از جنگل نزدیک این منطقه وارد هتل شده است.

ویدیو گشت و گذار 15 دقیقه ای پلنگ در لابی هتل! ؛

فیلم ترسناک از حضور پلنگ در لابی هتل

4.37
این مطلب مفید بود ؟61
منبع : بخش سرگرمی نمناک/ف.ن
نظرات
وبگردی