نمناک اخبارجامعه پلیس آمریکا یک نوجوان ۱۲ ساله را به ضرب گلوله کشت
مأمور پلیس شهر «کلیولند» ایالت «اوهایو» آمریکا در یک پارک بازی یک پسر 12 ساله را که حامل آنچه که معلوم شد یک سلاح قلابی بود، به ضرب گلوله کشت.
تاریخ انتشار : 3 آذر 1393

پلیس در حالی به این نوجوان آمریکایی تیراندازی کرده که دوبار به او دستور داده که دست هایش را بالای سرش ببرد و بعد از آنکه او چنین نکرده است به سمت او دو گلوله شلیک کرده است.
fیشتر یک شهروند عادی با پلیس تماس گرفته و گزارش کرده بود که پسربچه مذکور با آنچه شبیه یک سلاح دستی است مردم را می ترساند با اینحال گفته بود که اطمینان دارد که آن سلاح واقعی بوده باشد.
گزارش ها نشان می دهد که این پسر 12 ساله بر اثر وخامت جراحات در بیمارستان جان خود را از دست داد و به هیچ عنوان مأموران پلیس را تهدید لفظی نکرده است و سلاح اسباب بازی خود را به سمت آنها نشانه نرفته بود.
خبرنگار بی بی سی گفت که تحقیقات درباره این حادثه ادامه دارد و دو مأمور پلیس دخیل در این حادثه هم اکنون به مرخصی اداری فرستاده شده اند.
پلیس کلیولند در سالهای اخیر زیر ذره بین بوده است در سال 2012 طی یک تعقیب و گریز، مأموران این شهر 137 گلوله شلیک کردند و باعث مرگ دو نفر شد  و وزارت دادگستری آمریکا هم اکنون درحال تحقیق درباره استفاده از زور در تاکتیک های پلیس کلیولند است.

پلیس آمریکا یک نوجوان ۱۲ ساله را به ضرب گلوله کشت

پلیس آمریکا یک نوجوان ۱۲ ساله را به ضرب گلوله کشت
:
امتیاز : 5 تعداد رای : 2
برگرفته از فارس نیوز - /م
این مطلب مفید بود ؟ 2 0
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف