نمناک سرگرمیگوناگون رفتار شرم آور با پدر و پسر 3 ساله روی پل شیشه ای چین
پل شیشه ای چین ، فداکاری پسر برای پدرش
روز گذشته نام پل شیشه ای چین با عنوانی متفاوت با همیشه در فضای مجازی منتشر شد ، پل ترسناکی که با صحنه ای از پدر بد وضعیت و پسر خردسالش تغییر رنگ داد.
بازدید : 39,189 نفر

دردسر پدر و پسر چینی روی پل شیشه ای ترسناک

یکی از جاذبه های گردشگری مناطق مختلف چین پل های معلق و یا ثابتی است که از جنس شیشه ساخته شده است و توریست ها هنگام راه رفتن روی آن صحنه وحشتناک از ارتفاع چند هزار متری را زیر پای خود می بینند.
 
پل شیشه ای چین

عکس پل شیشه ای ترسناک چین

عشق زیبای پسر 3 ساله و تلاش او برای نجات پدرش از روی پل شیشه ای چین 

به تازگی کلیپی از صحنه ای تاثیرگذار که روی پل شیشه ای پارک ملی "وانشن" چین شکل گرفت منتشر شده است که نشان می دهد چطور یک پسربچه کم سن و سال تمام تلاشش را برای کمک به پدرش انجام می دهد.
پدر و پسر که برای تفریح روی پل شیشه ای قدم می زدند به یکباره دچار مشکل شدند ، از قرار معلوم پدر از نوعی اختلال که موجب سرگیجه می شود رنج می برده است و با ایستادن روی پل ترسناک تعادل خود را از دست می دهد.
کودک زمانی که متوجه بدحالی پدرش می شود بدون آنکه شروع به گریه کردن و یا درخواست کمک از دیگران کند برای کمک به پدرش وارد عمل می شود.
تلاش این پسربچه 3 ساله ستودنی است ، کودکی که با تمام قدرت پدرش را روی پل می کشاند تا از آن شرایط دور شوند.
پل شیشه ای چین

عکس مربوط به صحنه تلاش پسر خردسال روی پل شیشه ای چین

 مسئله ای که کاربران را بعد از تماشای کلیپ به واکنش وا داشت بی تفاوتی افرادی بود که در نزدیکی آنها حضور داشتند ، تمام آن مردان و زنان که از لحاظ قدرت بدنی بسیار بالاتر از کودک خردسال بودند ابتدا با خنده و سپس با بی توجهی از آنجا عبور می کنند بدون آنکه کمکی به قهرمان 3 ساله صحنه بکنند.

رفتار شرم آور با پدر و پسر 3 ساله روی پل شیشه ای چین

رفتار شرم آور با پدر و پسر 3 ساله روی پل شیشه ای چین
:
امتیاز : 4.4 تعداد رای : 88
منبع : بخش سرگرمی نمناک /ن
این مطلب مفید بود ؟ 77 11
نظر کاربران
قهرمان

قهرمان

این قهرمان 3 ساله یه دنیا معرفت داشته ، قهرمان بودن به سن و سال نیست که

پاسخ دادن 9 0
علی

علی

دم این بزرگ مرد کوچیک گرم معرفت این بچه از همه امن تماشاگراي بی معرفت بيشتره

پاسخ دادن 1 1
حسین

حسین

می تونم بگم واقعا حالم گرفته شد / بخاطر عکس العمل سایرین / وای خدای من ی انسان چقدر می تونه بی احساس باشه که وقتی با همچین صحنه ای مواجه میشه بخنده !!! و بعد رد شه بره !!

پاسخ دادن 6 0
ابوالفضل

ابوالفضل

حالا باید قدر خودمون رو بدونیم، اگر این اتفاق تو ایران می افتاد ما چطور برخورد میکردیم؟؟ قطعاً کمک میکردیم.

پاسخ دادن 7 1
حسین

حسین

تنها در ایران است که میتوان حس انسان دوستی راببینیم وبه ان افتخار کنیم

پاسخ دادن 5 5
موافق

موافق

موافقم صد در صد ، هرچی باشه ایرانیا انسان دوستی در ذاتشون هست

پاسخ دادن 5 1
احسان

احسان

ایرانی وغیرایرانی نداره..یک انسان اگه انسان باشه نمیتونه بادیدن زجردیگران بی اعتنارد بشه...پس اونایی که اونجابودن فقط ظاهرشون انسان بوده

پاسخ دادن 2 0
علی

علی

خیلی ناراحت شدم . بی تفاوتی چینی ها به مسایل اجتماعی بار اول نیست که دیدم , بدون هیچ تردیدی این اتفاق اگر در ایران می افتاد قریب به اکثریت مردم می رفتند و کمک می کردند و یا سوال می کردن از پسر بچه که مشکل چیه؟ حس انساندوستی تو همه دنیا هست ولی تو بعضی کشورهای آسیای شرقی کمتر, واقعا تاسف داشت این رفتار ناشایست مردم کشوری که قدرتمندترین کشور اقتصادی جهان هستند.

پاسخ دادن 1 0
خیرالله

خیرالله

واقعا که آفرین به این قهرمان سه ساله و جای تاسف داره واسه اونا که به خودشون اجازه ندادن کمک کنن.انسانیت باید درباطن آدم باشه .

پاسخ دادن 1 0
رحیم

رحیم

بسیار شگفت زده شدم ازایمان پسرک شجاع به پدرش .واقعا هرچه جامعه صنعتی بیشتر گسترش مییابد بهمان میزان عاطفه ها رنگ میبازند وجامعه نسبت به عواطف انسانی بی تفاوت میگردد .

پاسخ دادن 0 0
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف