نمناک سرگرمیدیدنی ها جالب ترین پل عابرپیاده ایران در مشهد + تصاویر
پل عابرپیاده ، پل عابرپیاده مشهد
تصاویری که در این بخش میبینید از یک گالری نیست بلکه یک پل عابرپیاده است که در خیابان راهنمایی مشهد فقط به شکلی درست شده تا مردم در حین رد شدن از تصاویرداخل آن لذت ببرند.

متفاوت ترین پل عابرپیاده ایران

در نگاه اول به تصاویر منتشر شده سریعا ذهن ها به سمت یک گالری شیک و دیدنی کشیده می شود اما واقعیت چیز دیگریست این تصاویر متعلق به یک پل عابر پیاده است که به سبک یک گالری طراحی شده است تا نمایی متفاوت و متنوع برای رهگذارن به ارمغان بیاورد.

شهروندان به منظور تأمین نیازهای روزمره خود، روزانه از طرق مختلف سفرهای درون شهری انجام می دهند. بخشی از این سفرها از طریق وسایل نقلیه شخصی و همگانی و بخش دیگری نیز به صورت پیاده انجام می شود.گاهی اوقات مسیر طولانی راباپا پیلده سیر می کنیم که مجبور می شویم برای عبور از خیابان از پل عابر پیاده استفاده کنیم اما شهرداری مشهد قادام به احداث پل عابرپیاده ای کرده که علارقم استفاده آن به عنوان پل عابر پیاده می توان به عنوان نمایشگاه نیز ازآن استفاده کرد .
 
 
پل عابرپیاده
 
 
پل عابرپیاده
 
 
پل عابرپیاده
 
 
 
پل عابرپیاده
 
 
پل عابرپیاده
 
 
پل عابرپیاده

 

جالب ترین پل عابرپیاده ایران در مشهد + تصاویر

جالب ترین پل عابرپیاده ایران در مشهد + تصاویر
:
امتیاز : 4.9 تعداد رای : 73
برگرفته از باشگاه خبرنگاران - / ل
این مطلب مفید بود ؟ 71 2
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف