نمناک فرهنگ و هنرچهره ها واکنش آزاده نامداری به پناهندگی اش در سوئیس
آزاده نامداری ، پناهندگی
آزاده نامداری مجری جوان تلویزیون بعد از انتشار عکسهای خصوصی اش با شایعه پناهندگی روبه رو شد و در یک گفتگو شایعه پناهندگی و بازنگشتن به ایران را تکذیب کرد.
تاریخ انتشار : 7 مرداد 1396

آزاده نامداری شایعه پناهندگی اش را تکذیب کرد

آزاده نامداری مجری جوانی که بعد از انتشار عکس های خصوصی اش در سوئیس به یکی از جنجالی ترین های تلویزیون تبدیل شد و حرف و حدیث ها پیرامون این مجری جوان هنوز هم ادامه دارد . بعد از ماجرای انتشار عکس های خانم مجری حالا ماجرای پناهندگی و بازنگشتن آزاده نامداری به ایران مطرح شد که این مجری جوان در یک گفتگو با صراحت ماجرای پناهندگی را تکذیب کرد.

آزاده نامداری شایعه پناهندگی اش را قویا تکذیب کرد

نامداری اظهار داشت:من کسی نیستم که آب و خاک خود را بفروشم من می دانم چه کسانی سود می برند از اینکه بخواهند بنده را تخریب کنند و دلشان بخواهد شرایط کشور را طوری نشان بدهند که من از برگشتن بترسم.

 آزاده نامداری

آزاده نامداری پناهندگی اش را تنها یک شایعه خواند

وی ادامه داد:پناهندگی برای چه؟ مگر مرا از کشورم بیرون انداخته اند که بخواهم پناهنده یک کشور غریبه بشوم؟ تحت هیچ هنوان و تحت هیچ شرایطی من چنین کاری نمی کنم و اگر در کشور خودم بخواهند بدترین حرف ها را به من بزنند من باز هم برمیگردم چون ایران کشور من است و من دغدغه دارم.
نامداری افزود:برای کشورم عمر گذاشته ام و باز هم می گذارم و تحت هیچ شرایطی حتی اگر سرم را زیر گیوتین بگذارند من پناهندگی هیچ کشور را نخواهم گرفت.

واکنش آزاده نامداری به پناهندگی اش در سوئیس

واکنش آزاده نامداری به پناهندگی اش در سوئیس
:
امتیاز : 2.2 تعداد رای : 27
برگرفته از فارس / م.ف
این مطلب مفید بود ؟ 12 15
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف