نمناک اخبارورزشی جنجال پناهندگی بازیکن تیم ملی ایران در پرتغال
پناهندگی بازیکن ، پناهندگی شروین پاکدلان
شروین پاکدلان ورزشکار عضو تیم ملی قایقرانی ایران در بازگشت از آلمان به ایران با وجود گذر از گیت فرودگاه دوباره بازگشته و به عبارتی فرار کرده است.
تاریخ انتشار : 26 مرداد 1394
بازدید : 8,809 نفر

تیم ملی قایقرانی ایران در حال بازگشت از آلمان به ایران بود که مربیان تیم ملی متوجه می شوند شروین پاکدلان باوجود گذر از گیت دوباره برگشته و به عبارت دیگر فرار کرده است.

حالا این ورزشکار ایرانی درخواست پناهندگی در این کشور اروپایی را داده است. چند روز پیش که خبر پناهندگی یک قایقران ایرانی در پرتغال به گوش می رسید
 
همه نگاه ها به سمت آرزو حکیمی قایقران المپیکی تیم ملی رفت اما به سرعت این خبر تکذیب شد و بعد مشخص شد که پناهندگی در پرتغال کار یکی دیگر از قایقرانان بوده، قایقرانی به نام شروین پاکدلان که تنها 17 سال دارد.
 
 آخرین اخبار حاکی از آن است که وی به درخواست خانواده مادری اش از فرودگاه فرار کرده تا نزد آنها در پرتغال بماند این در حالی است که پدر این ورزشکار به شدت از دست اهمال فدراسیون قایقرانی شکایت دارد.
 
ناگفته نماند کرمی مربی تیم ملی قایقرانی به دلیل پناهندگی این ورزشکار در پرتغال از سمت خود اخراج شده است این در حالی است که وی می گوید هیچ اطلاعی از تصمیم پاکدلان نداشته است.
 
جنجال بر سر این اتفاق همچنان ادامه دارد.

جنجال پناهندگی بازیکن تیم ملی ایران در پرتغال

جنجال پناهندگی بازیکن تیم ملی ایران در پرتغال
:
امتیاز : 3.9 تعداد رای : 27
برگرفته از جام جم - /م
این مطلب مفید بود ؟ 21 6
نظر کاربران
نظر خود را بنویسید ...

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی با اخلاق و منش اسلامی ،ایرانی ما در تناقض است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.

کد امنیتی
ارسال نظر
انصراف